Завантажте мобільний додаток сайту

Адміністрація президента США Дональда Трампа повідомила Конгрес про свій намір закрити два останніх американських консульства в Росії.

Про це з посиланням на Associated Press пише "Європейська правда", передає NNS.

Минулого тижня Держдепартамент повідомив законодавцям, що назавжди закриє консульство у Владивостоці і тимчасово призупинить роботу консульства в Єкатеринбурзі. Відповідне повідомлення було відправлене до Конгресу 10 грудня, однак, як зауважує AP, це не привернуло особливої уваги.

У повідомленні Конгресу йдеться, що закриття пов'язане з обмеженнями, введеними російською владою в 2017 році на кількість американських дипломатів, яким дозволено працювати в країні.

Раніше ми писали: У Білорусі готуються до "гарячої війни"

Після закриття єдиним дипломатичним центром США в Росії буде посольство в Москві. Росія наказала закрити консульство США в Санкт-Петербурзі в 2018 році після того, як США наказали закрити російське консульство в Сіетлі у зв'язку з отруєнням колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля у Великій Британії.

Наразі точні терміни закриття ще не визначені. Згідно з повідомленням, американський персонал буде переведений в посольство в Москві, а місцеві жителі будуть звільнені. За оцінками відомства, остаточне закриття консульства у Владивостоці дозволить заощадити $3,2 мільйона в рік.

Щоб оперативно отримувати найважливіші новини України і світу, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України