Завантажте мобільний додаток сайту

Мешканці Білорусі, де з дня виборів президента 9 серпня спостерігалися проблеми з інтернетом, звернулися за допомогою до засновника SpaceX Ілона Маска. Про це NNS повідомляє з посиланням на Факти.

Як стало відомо NNS , люди створили петицію на платформі Change.org, в якій просять Маска провести до Білорусі супутниковий інтернет Starlink.

У зверненні йдеться про те, що нинішня влада у країні навмисно блокує інтернет, щоб ускладнити комунікацію між людьми, які протестують проти результатів виборів.

Нагадаємо, білоруси стали свідками постійних відключень інтернету в країні з 9 серпня протягом трьох днів. Основні соціальні мережі, месенджери і пошукові системи були майже недоступні, водночас як решта світу не могла відкривати веб-сайти, розміщені в національному домені Білорусі (.by).

Президент Олександр Лукашенко і білоруська влада заявили, що в раптових проблемах із інтернетом винні іноземні кібератаки, але ІТ-експерти та правозахисні організації кажуть, що відбувається організоване державою блокування інтернету в Білорусі.

Повноцінний доступ до ресурсів інтернет у Білорусі відновлено від ранку середи, 12 серпня.  Але, як буде зі зв’язком далі, не знає ніхто.

На даний момент підписали петицію 370 людей. Зробити це може кожен за ПОСИЛАННЯМ.

Раніше ми повідомляли: У Мінську мешканці квартири скинули на силовиків двері (відео)

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні станом на ранок 28 вересня 2020 року — 201 тисяча 305 людей інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі