Завантажте мобільний додаток сайту

Генеральний конструктор російської ракетно-космічної корпорації «Енергія» Євген Мікрін помер на 65-му році життя. Після поїздки на Байконур 9 квітня у нього виявили коронавірус, пише Укрінформ, передає NNS.

Про це повідомляє «Роскосмос».

«На 65-му році життя помер Євген Анатолійович Мікрін, генеральний конструктор - перший заступник генерального директора ракетно-космічної корпорації «Енергія», Академік РАН, професор, доктор технічних наук», - йдеться у повідомленні.

Євген Мікрін - вчений, конструктор і організатор, який зробив внесок у розробку систем управління транспортних пілотованих, вантажних космічних кораблів, багатомодульних космічних комплексів, автоматичних космічних апаратів різного цільового призначення. В НВО "Енергія" Мікрін працював з 1981 року.

Раніше ми писали: Новий рекорд в Росії: за добу більше 10000 випадків COVID-19

Коронавірус у Росії поширюється дуже стрімко, щоденний приріст заражень у країні постійно збільшується. Зараження інфекцією виявили у прем'єр-міністра Росії Михайла Мішустіна та у настоятеля головного собору Московської єпархії РПЦ, який заперечував загрозу інфікування в храмах.

Володимир Путін продовжив "неробочі дні" в РФ до 11 травня, і навіть скасував традиційний парад Перемоги на Червоній площі. Замість цього в Москві обмежаться салютом і прольотом бойової авіації над Кремлем, пише DT.UA.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України

×

Попередження

JFile::read: неможливо відкрити файл: https://thebest.world/rss
×

Повідомлення

Failed loading XML...