5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

Каша для собак – 5 круп, які не можна давати домашнім улюбленцям

Господарі собак часто частують свого улюбленця “людською” їжею. Але експерти вкрай не рекомендують цього робити. Особливо небезпечні деякі каші для собак, які можуть нашкодити тварині

Про те, які 5 каш не можна давати собакам, пишуть на сторінці Vmiske в Instagram, повідомляє НСН.

Кукурудзяна каша

Ця каша майже зовсім не засвоюється організмом. Вона може призвести до непрохідності кишківника та викликати загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, а також може стати причиною алергії.

Перлова каша

Вона містить велику кількість білка та клітковини, тому теж може викликати алергію. Також перловка погано засвоюється та часто призводить до проносу.

Каша для собак

Каша для собак - 5 круп, які не можна давати домашнім улюбленцям

Пшоняна каша

Її важко перетравлювати, від пшона у собак може статися заворот шлунку. Тому не варто додавати її в раціон, навіть у невеликих кількостях.

Каша з бобових

Усі бобові культури абсолютно недопустимі в раціоні хвостатих. Вони не перетравлюються та призводять до сильного газоутворення та закрепів.

Манна каша

Її ще називають “марною” кашею, яка несе велику кількість вуглеводів та найменшу кількість корисних речовин. Її можуть рекомендувати для собак із захворюваннями шлунку, оскільки вона легко перетравлюється. Але просто так її давати не варто, особливо тваринам із зайвою вагою.

“А чи можна взагалі давати собакам крупи? Так! Але каша для собак не повинна бути основою раціону, її додають у невеликій кількості до м’яса, овочів”, – пишуть експерти

Ще новини України: Смертельно небезпечно – чим не можна годувати собак

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×