Купити квартиру в Дніпрі

81
81

Треш-новини з боліт: поки окупант вбиває українців, його дитину ледь не застрелив спросоння сусід (відео)

Зустрічайте нашу постійну рубрику «Треш-новини з боліт». Цього разу в центрі уваги родина окупанта. Поки росіянин вбиває українців, сусід ледь не застрелив його дитину. Як гадаєте, чи повернеться «асвабадітєль», щоб бути разом зі своєю родиною та захищати власних дітей від неадекватів? Ми впевнені, що ні. Бо він і сам неадекват.

Треш-новини з боліт: сусід перезаряджав рушницю

Отже, події відбувалися у Челябінську. Тут чоловік обстріляв квартиру сусідки. О 6-й ранку він вирішив перезарядити рушницю, випадково вистрілив, влучив у стіну, і лише дивом не потрапив у сплячу дитину.

Вранці 18 квітня росіянку та її дітей розбудив звук, схожий на постріл. Жінка обійшла квартиру і знайшла у ванній пробиту стіну та кулю на підлозі.

Треш-новини з боліт: поки окупант на «СВО» вбиває українців, його дитину ледь не застрелив спросоння сусід (відео)

Треш-новини з боліт: поки окупант на «СВО» вбиває українців, його дитину ледь не застрелив спросоння сусід (відео)

Вона одразу ж зателефонувала до свого благовірного, який зараз вбиває українців, аби розповісти йому про захоплюючу пригоду.

Незабаром мешканка Челябінська побачила ще одну дірку від кулі у дитячій кімнаті. Імовірно, куля пройшла поруч із ліжком дитини, продирявила матрац, відрикошетила від підлоги і пробила стіну у ванній. У цей момент у ліжку біля стіни спав 6-річний син власниці квартири.

Сусіда затримали. За версією поліції, він спросоння взяв рушницю і випадково її перезарядив.

Джерело: База

Читайте також: Треш-новини з боліт: невже можна бути такими убогими???

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×