Купити квартиру в Дніпрі

6809
6809

Не знала, що мікрофон включений: ведуча «Сніданок з 1+1» матюкнулася в прямому ефірі

Ведуча «Сніданок з 1+1» матюкнулася в прямому ефірі, не знаючи, що мікрофон увімкнено. Таким чином оскандалилася Людмила Барбір. Відповідне відео вже «гуляє» мережами.

Ведуча мала повідомити лише, що журналісти повернуться до глядачів, коли закінчиться повітряна тривога. Але у відео Людмила  каже, що вона… не подобається собі у костюмі, у якому їй довелося вести ефір.

Також на записі можна побачити коментарі глядачів. Деякі з них заспокоюють жінку, говорячи, що, мовляв, нічого страшного, всі ми люди…

Ведуча «Сніданок з 1+1» матюкнулася в прямому ефірі: відео

Ведуча “Сніданку з 1+1” Людмила Барбір прокоментувала інцидент

Ведуча “Сніданку з 1+1” Людмила Барбір вже прокоментувала скандальний інцидент з матюками, які через технічну помилку, потрапили у прямий ефір на YouTube-канал проєкту.

Про це пише ТСН.

Людмила каже, що на неї вплинув тривожний ранок.

Ранок 15 лютого розпочався для українців черговим ракетним обстрілом – кожен такий ранок щоразу наносить свій відбиток на моральний стан українців, – пояснила Людмила Барбір.

“Бачу повідомлення та коментарі щодо мого висловлювання після ефіру, яке випадково потрапило в трансляцію. Ті, хто мене добре знають, в курсі, що зазвичай я собі такого не дозволяю, але сьогоднішній ранок, коли росія влаштувала черговий ракетний обстріл, наніс свої відбитки… Перепрошую за це. Але водночас закликаю вас бути відкритими, виплескувати свої емоції, коли болить. Зараз ми всі травмовані, всім страшно, тож не залишайтеся зі своїми страхами наодинці. Люблю вас і ціную”, – написала Людмила у соцмережах

Колеги підтримали Людмилу і запустили флешмоб “Всі ми трішки Люда сьогодні”. Співведучий Барбір – Руслан Сенічкін опублікував спільне фото і підписав:  “Знайте! Бува так, що ми – Люда! Je suis Liuda”.

Ведуча 1+1 Марафон і ТСН Соломія Вітвіцька прокоментувала допис Люди:

“Костюм можна на аукціон уже виставляти. Люблю тебе”. Співачка ROXOLANA написала: “Життя, як воно є. Ти – топ, костюм також”.

Ведуча “Сніданку з 1+1” Неля Шовкопляс прокоментувала:

“Люсь, ми всі живі люди! Буває різне. Ідеальних немає! Обіймаю! Ти – топ! Костюм – також! А матюки – покажіть мені святу людину, яка жодного разу не сказала подібного слова за життя, особливо зараз… Тому, не ідеалізуємо і будемо добріші одне до одного”.

 

https://tsn.ua/glamur/na-pidtrimku-lyudmili-barbir-zapustili-fleshmob-vsi-mi-troshki-lyuda-2514832.html

Ведуча 1+1 Марафон і ТСН Марічка Падалко написала у сторіз:

“Люда вирішила сьогодні позмагатися зі мною в номінації “найбільший факап у ефірі”. Я думала, що зуб складно переплюнути, але ти, Люся, сьогодні після повітряної “висловилася” за всіх нас! Ми ж ще дуже вміємо злість на ворогів екстраполювати на себе. Людка – ми бомба!”.

Ведуча

Також Людмилу підримують деякі коментатори.

коментарі 1

коментарі

Людмила Барбір – що про неї відомо

Людмила Григорівна Барбір — українська акторка та телеведуча, ведуча ранкового шоу «Сніданок з 1+1» на телеканалі 1+1.

Народилася 30 листопада 1982 року в селі Чорногузи Вижницького району Чернівецької області України.

У 2004 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого за фахом «актриса театру і кіно». Працювала у таких театрах, як «Рампа», «Браво», «Театр перевтілення» тощо.

З 2007 року починає зніматися в рекламі. Всього на її рахунку більше 20 робіт у цьому жанрі для центральних каналів українського телебачення.

Починаючи з 2006 року бере участь у зйомках серіалів і художніх фільмів. Знімалась у серіалах «За все тобі дякую», «Мухтар», «Дві сторони однієї Анни», «Жіночий лікар» тощо. Виконала головну роль в українському артхаусному фільмі «Записки графомана» Олега Філіпенка.

Барбір бере участь у дубляжі художніх фільмів: в Україні її голосом розмовляють героїні блокбастерів «Аватар», «Росомаха» тощо.

Брала участь у зйомках пластики головних героїв мультфільму «Казкова Русь» від «Студії Квартал-95».

З 14 лютого 2011 по 2012 рік вела шоу «Теорія зради» з Андрієм Мерзлікіним на телеканалі ТЕТ. У даному ток-шоу акторка виконувала роль психолога для заспокоювання клієнтів, що вийшли з рівноваги.

З 19 серпня 2013 року в парі з Русланом Сенічкіним веде ранкове шоу «Сніданок з 1+1» на телеканалі 1+1. Ведучою «Сніданку» стала за результатами глядацького голосування. Роботу в «Сніданку з 1+1» поєднує з викладанням у школі радіо- і телеведучих Astrasapience, де дає майстер-класи з основ сценічної мови.

У 2018 році долучилася до благодійного фотопроєкту «Щирі. Свята», присвяченого українському народному костюму та його популяризації. Проєкт було реалізовано зусиллями ТЦ «Домосфера», комунікаційної агенції Gres Todorchuk та Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара». Увесь прибуток, отриманий від продажу виданих календарів, передано на реконструкцію музею. Кожен місяць у календарі присвячено одному з традиційних українських свят, на яке вказують атрибути та елементи вбрання.

Одружена, виховує сина Тараса (нар. 2012). Займається айкідо та айкідзю-дзюцу. Захопилася бойовими мистецтвами після нападу грабіжника.

Не знала, що мікрофон включений: ведуча «Сніданок з 1+1» матюкнулася в прямому ефірі

Чоловік ведучої з перших днів захищає Україну від російських окупантів. Спочатку обранець Барбір був у силах територіальної оборони, а зараз служить у силах спеціальних операцій Збройних сил України.

Ще новини України: Фінал Нацвідбору Євробачення: перекладачка жестової мови стала зіркою соцмереж (відео)

Наш Телеграм

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×