Купити квартиру в Дніпрі

480
480

Фото жіночих сідниць в трусах в Телеграмі Пенсійного фонду: з’явився офіційний коментар

Фото жіночих сідниць в трусах в офіційному Телеграмі Пенсійного фонду з’явилося вночі 28 березня. Воно дуже здивувало користувачів, які робили скріни і публікували їх у мережах. Вже з’явився коментар Пенсійного фонду.

Як зазначають користувачі, які побачили дивний контент в Телеграмі Пенсійного фонду, фотографія жіночих сідниць у мереживних трусах з’явилася у четвер, 28 березня, о 2:18 ночі. При цьому світлину жіночих сідниць досить довго не видаляли. На пікантне фото можна було подивитись протягом майже двох годин.

А вранці в інших Телеграм-каналах можна було побачити ось такі жартівливі дописи.

Фото жіночих сідниць в трусах в Телеграмі Пенсійного фонду: з’явився офіційний коментар

Фото жіночих сідниць в трусах в Телеграмі Пенсійного фонду: з’явився офіційний коментар

Об 11:00 Пенсійний фонд відреагував на дописи «про труси». Тон офіційного повідомлення свідчить про те, що посадовцям зовсім не до жартів.

У відомстві назвали комічну подію спробою дискредитувати роботу Пенсійного фонду України через канал в Telegram, а сам Telegram – не дуже надійним месенджером.

Пенсійний фонд

Сьогодні була спроба дискредитувати роботу Пенсійного фонду України через канал в Telegram. Спробу навряд чи можна назвати вдалою, принаймні діяльність Пенсійного фонду заслуговує на більш креативний підхід. Просимо не шукати в повідомленні, яке поширюється представниками окремих медіа, прихованих сенсів, – йдеться в офіційному повідомленні

У Пенсійному фонді запевняють, що продовжують в установленому порядку фінансувати пенсійні та страхові виплати, житлові субсидії та пільги.

Сьогодні Telegram не найбільш надійний канал інформування, але багато користувачів отримують інформацію саме з цього джерела, – кажуть у ПФ

І радять інформацію, отриману з Телеграму ПФ, перевіряти на інших офіційних каналах Фонду:

Тим часом Укрпошта вирішила підтримати Пенсійний фонд і оприлюднила ось таке повідомлення з фото в своєму Телеграм-каналі. Зазначивши, що ноги не фейкові 🙂

пенсійний фонд

Ще новини України: Закон про регулювання Telegram внесли до Верховної Ради

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×