Купити квартиру в Дніпрі

20
20

Школяр з Вінниччини створює патріотичні мультфільми за допомогою пластиліну (відео)

Школяр з Вінниччини створює патріотичні мультфільми за допомогою пластиліну

14-річний школяр з Вінниччини Назар Скакодуб створює патріотичні мультфільми за допомогою пластиліну. Творчу майстерню він облаштував у власній кімнаті.

Про це пише сайт «Суспільне».

Назар Скакодуб проживає у селі Махаринці Козятинської громади. Створювати анімацію він навчився за допомогою відеоуроків.

«Коли передивлявся ютуб, побачив, що там теж були пластилінові анімації про танки, про Другу світову. Мене це надихнуло. Я спробував зняти свою першу анімацію на тему “Друга світова війна”, тобто мультики про танки. У 2018 році почав ліпити звичайні фігурки про динозаврів, про одну популярну гру. У 2020 році став їх колекціонувати. Мій максимум — понад 50 фігурок», говорить Назар.

Школяр з Вінниччини створює патріотичні мультфільми за допомогою пластиліну (фото)

Коли він зніме історію, то збирає персонажів з пластиліну та створює нові. Для наступного мультика, ліпить фігурки українських військових.

«Це буде два українські солдати, які відбиваються від російського танка. Спочатку ліплю тулуб, потім вирівнюю, щоб все було рівним, потрібного розміру. Потім беруся до ніг, щоб він міг стояти», пояснює майстер.

Він говорить, що при створенні фігурок, потрібно врахувати як більше деталей. Тоді історія буде цікавішою. На одну фігуру він витрачає 10-15 хвилин.

Школяр з Вінниччини створює патріотичні мультфільми за допомогою пластиліну

Під час роботи, як підставку для телефона, він використовує стаканчик для канцелярії. Таким чином камера не хитається. Для створення мультиплікації використовує застосунки.

«Пів години роботи — і анімація на сто кадрів готова» розповідає восьмикласник.

Потім публікує нову роботу на своїх сторінках у соцмережах. Там вже опубліковано понад 20 робіт хлопця. Він говорить, що ідеї бере з інтернету, з новин.

a1b9875eec677d45

Або хтось йому  порадить якусь ідею. Наприклад, батьки. Також ідеї для сюжетів він сам придумує.  З початком повномасштабного вторгнення Росії хлопець почав створювати анімацію про сміливих та безстрашних українських захисників.

«Маю анімацію — «Бій за Херсон». У ній українські солдати відбиваються від російського БМП, а опісля, за допомогою ППО, збивають російські ракети та «камікадзе». Анімація «Бій за Миколаїв» — така ж, як бій за Херсон, але в ній українські солдати трохи отримують поразку. Їм на допомогу прилітає байрактар і знищує російську техніку. Напевно найпопулярніша — це як «хаймарси» знищують Кремль. Український солдат дає подарунок для Путіна. У цьому подарунку стоїть хаймарс і розстрілює Кремль. Потім український солдат заміновує Кремль і він підривається», додав Назар.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×