В Ірані стратили чемпіона країни за участь у протестах

В Ірані стратили 27-річного чемпіона країни з греко-римської боротьби. Про це NNS повідомляє з посиланням на champion.com.ua.

Чемпіон Ірану з греко-римської боротьби Навід Афкарі страчений за участь у протестах проти економічної політики Ірану у 2018 році.

Афкарі разом з братами брав участь в мітингу проти уряду, після чого їх заарештували і висунули серйозні звинувачення – у створенні спецгруп для повалення режиму і вбивстві агента безпеки.

27-річний спортсмен отримав два смертних вироки і 74 удари батогом. Разом з ним були засуджені два його брата – Вахід і Хабіб. Перший отримав 54 років ув’язнення, другий – 27 років.

Відомо, що Афкарі звертався за допомогою до Всесвітнього агентства з прав людини. Він розповів, що свідчення давав під тортурами: його душили пластиковим пакетом і заливали алкоголь в ніздрі.

За спортсмена заступився глава UFC Дейна Вайт та президент США Дональд Трамп.

Навід Афкарі міг уникнути смертної кари, пише CNN. Його засудили до ісламського вироку “відплати в натуральній формі”. Афкарі міг уникнути страти, якби родина загиблого погодилася на реституцію. Однак вони відмовилися його пробачити та не дали дозволу сплатити реституцію. Тому в силу вступило рішення суду, яким Афкарі засудили до смертної кари, яке вчора, 12 вересня, виконали.

Раніше ми повідомляли: Сербія в останній момент відмовилась вводити війська в Білорусь

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

To Top