Завантажте мобільний додаток сайту

Офіційний Белград, на вимогу ЄС щодо відмови від військових навчань з Білоруссю, вирішив заморозити всі плани щодо спільних навчань з усіма країнами упродовж найближчого часу. Про це NNS повідомляє з посиланням на Укрінформ.

"У найближчий період ми не будемо брати участі у жодних навчаннях чи військових заходах з НАТО, ОДКБ, Росією, США, Китаєм, ЄС — ні зі Сходом, ні з Заходом",

- заявив міністр оборони Сербії Александар Вулін.

Планувалося, що сербські військові візьмуть участь у білорусько-російсько-сербських навчаннях "Слов'янське братерство - 2020", які пройдуть 10-15 вересня. Таким чином, сербська сторона відмовилась від участі у навчаннях за день до їх початку.Раніше ЄС вимагав від Белграда не брати участь у спільних навчаннях з Білоруссю.

Як повідомлялося раніше, у Білорусі тривають протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня. Відразу після виборів в країні почалися протести громадян, не згодних з офіційними їхніми результатами. Силовики жорстко розганяли протестувальників, застосовуючи гумові кулі, світлошумові гранати та водомети.

З початку протестів було затримано понад 10 тисяч осіб. До лікарні потрапили щонайменше 250 людей, повідомлялося про декількох загиблих.

Автор: NNS - Національна служба новин
Якби вибори до Верховної ради відбувалися у середині вересня 2020 року, до парламенту потрапили б п'ять партій. Про це свідчать дані опитування КМІС, пише РБК-Україна, інформує NNS.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі