Яку рибу треба їсти тричі на тиждень, а вживання якої краще обмежити

Риба – максимально корисний та необхідний продукт, який є джерелом білка, ненасичених жирних кислот та вітамінів А, Е і D. До того ж готується вона дуже просто: можна запікати з овочами, варити, солити, смажити.

Дієтологиня Світлана Фус розповіла на своїй сторінці в Facebook, яка риба найкорисніша та скільки потрібно її їсти кожному. Про це NNS дізнався з повідомлення Обозреватель.

Експертка зазначила, що хорошим джерелом омега-3 кислот є оселедець.

“Пам’ятайте, що рибу їсти обов’язково треба, причому жирну з холодних морських глибин: оселедець, скумбрію, лососеві”, написала вона.

Дієтологиня зазначила, що потрібно обов’язково їсти рибні страви 2-3 рази на тиждень, а ще краще – влаштовувати рибні дні.

Варто відзначити, що Американська кардіологічна асоціація рекомендує двічі на тиждень їсти рибу з високим вмістом омега-3.

Водночас фахівці уточнюють, що так само, як не всі жири шкідливі, не всі морепродукти корисні, та виділяють серед всіх видів риб 3, які є найбільш шкідливими для організму:

1. Атлантичний лосось

Дикий лосось хоч й багатий на омега-3 кислоти, які борються із запаленнями по всьому тілу, але вирощують його зазвичай на фермах, де годують соєю. Вирощені на фермі лососі зазвичай забарвлені в рожевий колір та містять багато поліхлорованих біфенілів і на одну чверть менше вітаміну D, ніж звичайний лосось.

2. Тиляпія

Велика частина цієї риби вирощується на фермах і харчується кукурудзою, а не озерними рослинами та водоростями, що робить її вкрай шкідливою. До того ж вона дуже жирна, її можна порівняти з беконом.

3. Тунець

Незважаючи на його прекрасний смак, він шкідливий для регулярного вживання через велику кількість ртуті, яка буде накопичуватися в організмі й шкодитиме.

To Top