[:ru]Появилось видео из салона «Инфинити» за несколько минут до смертельного ДТП в Харькове: «Скажу, когда 200 будет»[:ua]З’явилося відео з салону «Інфініті» за кілька хвилин до смертельної ДТП у Харкові: «Скажу, коли 200 буде»[:]

[:ru]Появилось видео из салона «Инфинити», водитель которого совершил смертельное ДТП в Харькове. Как утверждается, опубликованные кадры были сняты за несколько минут до аварии. А за рулем автомобиля в это время был 16-летний Николай Харьковский. Об этом NNS сообщает, ссылаясь на НВ.

В соцсетях обнародовали видео, которое было снято в салоне «Инфинити», который устроил смертельное ДТП на перекрестке в Харькове.

Как утверждается, опубликованные кадры были сняты за несколько минут до аварии, а за рулем автомобиля в это время был 16-летний Николай Харьковский.

При этом скорость машины во время езды по городу достигала около 200 км/час. И в какой-то момент она чуть не сбила женщину, которая переходила дорогу.

«Я чуть ее не зах*ярив», — прокомментировал ситуацию водитель.

 

Напомним, вечером 26 октября 16-летний водитель “Инфинити”, пытаясь проскочить перекресток Гагарина и Одесской в Харькове на красный сигнал светофора, врезался на огромной скорости в Chevrolet.

Мужчина, находившийся за рулем последнего, скончался от травм на месте происшествия.

Тем временем, адвокат Николая Харьковского, который является подозреваемым по делу о смертельное ДТП на Одесской, прокомментировала то, как ее подзащитный оказался за рулем «Инфинити».

По словам правозащитницы, мать подозреваемого уехала в Германию и попросила его друга забрать автомобиль с СТО, так как он был совершеннолетний и имел права на управление автомобилем. Однако несмотря на наличие видео, где именно Николай находится за рулем, адвокат заявила, что подозреваемый ничего не помнит из-за травмы головы.

«Я прекрасно понимаю, что это видео есть, но дело в том, что я уже вторые сутки общаюсь с Николаем. Я не выдумываю, я не пытаюсь его защитить, или врать. Я просто объясняю, что он сильно ударился головой. Он не помнит ничего. Он мне говорит: «Я помню только силу удара. Если я виновен, я понесу ответственность в полном объеме». Это его слова», – рассказала адвокат.

 [:ua]З’явилося відео з салону «Інфініті», водій якого скоїв смертельну ДТП у Харкові. Як стверджується, опубліковані кадри було знято за кілька хвилин до аварії. А за кермом автомобіля у цей час був 16-річний Микола Харківський. Про це NNS повідомляє, посилаючись на НВ.

У соцмережах оприлюднили відео, яке було знято в салоні «Інфініті», що влаштував смертельну ДТП на перехресті у Харкові.

Як стверджується, опубліковані кадри було знято за кілька хвилин до аварії, а за кермом автомобіля у цей час був 16-річний Микола Харківський.

При цьому швидкість машини під час їзди містом досягала близько 200 км/год. І в якийсь момент вона мало не збила жінку, що переходила дорогу.

«Я ледве її не зах*ярив», — прокоментував ситуацію водій.

 

Нагадаємо, увечері 26 жовтня 16-річний водій Infiniti, намагаючись проскочити перехрестя Гагаріна та Одеської у Харкові на червоний сигнал світлофора, врізався на величезній швидкості у Chevrolet.

Чоловік, який перебував за кермом останнього, помер від травм на місці події.

Тим часом, адвокат Миколи Харківського, який є підозрюваним у справі про смертельне ДТП на Одеській, прокоментувала те, як її підзахисний опинився за кермом «Інфініті».

За словами правозахисниці, мати підозрюваного поїхала в Німеччину і попросила його друга забрати автомобіль з СТО, так як він був повнолітній і мав права на керування автомобілем. Однак незважаючи на наявність відео, де саме Микола знаходиться за кермом, адвокат заявила, що підозрюваний нічого не пам’ятає з-за травми голови.

«Я прекрасно розумію, що це відео є, але справа в тому, що я вже другу добу спілкуюся з Миколою. Я не вигадую, я не намагаюся його захистити, чи брехати. Я просто пояснюю, що він сильно вдарився головою. Він не пам’ятає нічого. Він мені каже: «Я пам’ятаю тільки силу удару. Якщо я винен, я понесу відповідальність у повному обсязі». Це його слова», – розповіла адвокат.

 [:]

To Top