5 /5
Based on 5 ratings
4
4

[:ru]В Украине перенесли День молодежи на другую дату – Зеленский подписал указ[:ua]В Україні перенесли День молоді на іншу дату – Зеленський підписав указ[:]

[:ru]Президент Владимир Зеленский подписал указ, которым перенес празднование Дня молодежи в Украине, сообщает NNS, ссылаясь пресс-службу Офиса президента.

С 2022 года День молодежи в Украине будут отмечать 12 августа – в Международный день молодежи.

“Глава государства подписал соответствующий указ с целью поддержки стремления украинской молодежи к интеграции в европейское сообщество, утверждения ценностей демократии и свободы, а также учитывая инициативу молодежных организаций и движений”, – говорится в сообщении.

В то же время указ президента от 22 июня 1994 года № 323 “О Дне молодежи”, согласно которому этот праздник отмечался в Украине ежегодно в последнее воскресенье июня утратил силу.

Указ Зеленского вступит в силу 1 января следующего года.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Під час візиту Зеленського до США планується підписати три двосторонні угоди

Зеленський прокоментував статтю Путіна “про єдність росіян та українців”

Потерпілий Зеленський вкотре не з’явився до суду по справі Федини і Звіробій

 [:ua]Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким переніс святкування Дня молоді в Україні, повідомляє NNS, посилаючись пресс-службу Офісу президента.

З 2022 року День молоді в Україні відзначатимуть 12 серпня – в Міжнародний день молоді.

“Глава держави підписав відповідний указ з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції в європейське співтовариство, утвердження цінностей демократії та свободи, а також враховуючи ініціативу молодіжних організацій і рухів”, – йдеться в повідомленні.

У той же час указ президента від 22 червня 1994 року № 323 “Про День молоді”, згідно з яким це свято відзначалося в Україні щорічно в останню неділю червня втратив чинність.

Указ Зеленського набуде чинності 1 січня наступного року.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Під час візиту Зеленського до США планується підписати три двосторонні угоди

Зеленський прокоментував статтю Путіна “про єдність росіян та українців”

Потерпілий Зеленський вкотре не з’єднання явився до суду по справі Федини і Звіробій

 [:]

To Top
Ще новини ⬇