7
7

В Покрові тривають роботи з благоустрою у всіх районах міста (фото)

1(221)
У Покрові тривають заходи, спрямовані на покращення комфорту та якості життя мешканців. Наразі ними охоплено практично усі частини міста, як у приватному секторі, так і в районах багатоквартирних будинків. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.
Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, не зупиняються роботи з будівництва пішохідної зони у віддаленому районі Покрова – в селищі Рудник. Цього тижня вони просувалися вздовж  парку Гірників у напрямку Олександрівки. Наразі тут вже демонтовано старий асфальт, встановлюються нові бордюри, тривають інші підготовчі заходи.
Новий тротуар цього тижня з'явився по вулиці Григорія Середи в районі центрального парку.

11(36)

Також стартували роботи з облаштування території поблизу будинку № 10 по вул. Героїв України в напрямку шостої школи. Це дозволить до початку навчального року для учнів зробити зручний тротуар до цього навчального закладу.

2(126)

Вже завершилася реконструкція прилеглої території будинку № 77 по вулиці Партизанська, де виконано повний комплекс заходів, починаючи від заміни каналізаційних випусків, укладки нового асфальту та встановлення зручних лавочок біля під'їздів будинку.

4(77)

Виконуються підготовчі заходи для майбутнього благоустрою території будинків № 1 та 2 по Соборній та будинку № 12 по вулиці Григорія Тикви.

5(62)

Крім благоустрою територій, нині триває облаштування енергозберігаючого фасаду дитячого садочка № 5 “Червона Шапочка”. Наразі роботи вже перетнули свій екватор.

55(3)
P1540600

 

To Top