2
2

В Энергодаре убили воина АТО, общественного активиста

60 1(1)

В Энергодаре убили воина АТО, местного активиста, заместителя председателя ОО «Защитник Украины» Евгения Бабанского. Об этом Nikopolnews узнал из сообщения другого активиста – Игоря Котелянца.

Согласно информации, полученной Nikopolnews, Евгения Бабанского сильно избили при неизвестных обстоятельствах. В критическом состоянии мужчину доставили в больницу. Готовили к операции. Несколько дней 48-летний пострадавший пролежал в коме.

Сегодня стало известно, что Евгений умер.

61 1

Игорь Котелянец пишет:

Його вбили. Він повернувся з війни, але не повернувся зі, здавалося б, мирних вулиць рідного міста. Це справа честі для АТОвців знайти покидьків і вимагати розслідування. Не дати зам'яти справу.  Це справа професійної гідності для місцевих журналістів вимагати відкритості і прозорості розслідування, контролювати хід справи і інформувати суспільство. Вимагати від мера Павла Музики і правоохоронців проведення прес-брифінгу і надання пояснень обставин вбивства активіста у маленькому мирному місті. Велике прохання до ZMINA. Центр прав людини та інших правозахисних організацій втрутитися у справу, аби з'ясувати реальні обставини вбивства активіста.

Світла пам'ять Євгену. Разом з братом, політв'язнем Євген Панов ви багато зробили для України.

Игорь является братом узника РФ, энергодарца Евгения Панова. Вместе с убитым Бабанским они многое сделали для украинских политзаключенных…. 

Snymok(190)

To Top