5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

3
Без категорії
3

Українців закликають заявляти на Зеленського до СБУ: текст заяви

В мережі розповсюджується заклик до громадян України масово заявляти на президента Зеленського до СБУ через його слова щодо справи вагнерівців, передає НСН. Автор заклику невідомий.

Сьогодні я надіслав в СБУ заяву про факт державної зради, яку вчинила особа, що обіймає посаду президента України. Нижче текст моєї заяви. Я закликаю всіх скопіювати текст, вставити свої дані і рекомендованим листом надіслати до СБУ. Давайте не будемо байдужими. Ми стрімко втрачаємо свою країну. Зєля став на шлях державної зради відверто і нахабно. Тільки ми можемо його зупинити, – пише автор
.

ТЕКСТ ЗАЯВИ

До Служби безпеки України
Громадянина ______________________
Адреса: ____________________________
Тел. +380********6
ЗАЯВА
Я, _________________________________, провідомляю про наступне.

З відкритих джерел мені стало відомо, що 24 червня 2021 року громадянин Зеленський Володимир Олександрович дав інтерв’ю  каналу 1+1 (https://www.youtube.com/watch?v=fAPSWg5jw3o). Громадянин Зеленський В.О. обіймає посаду президента України, відповідно має гарантувати дотримання конституції. Крім того, громадянин Зеленський В.О. є верховним головнокомандувачем, відповідно має обов’язок дбати про безпеку держави та вживати необхідних заходів для усунення загроз.

З інтерв’ю випливає, що громадянин Зеленський В.О. зухвало порушує закони України, чим свідомо наражає на небезпеку конституційний устрій та безпеку держави.

У своєму інтерв’ю громадянин Зеленський В.О. відверто визнав, що вчинив дії, що підпадають під дію статті 111 Кримінального Кодексу України «Державна зрада». Про це свідчать наступні факти:

  1. На відмітці 1 хв. 40 сек. зазначеного відео, громадянин Зеленський В.О., який за посадою має бути гарантом дотримання Конституції прямо говорить, що він зухвало порушує Конституцію. А саме: Зеленський стверджує, що Україна не є парламентсько-президентською республікою, як зазначено у Конституції, а «де-факто» є президентсько-парламентською. Тобто, громадянин Зеленський В.. відверто на камеру визнає факт узурпування влади, злочинного захоплення повноважень, які не належать йому за Конституцією.
  2. На відмітці 33 хв. 51 сек. зазначеного відео громадянин Зеленський В.О. прямо і відверто говорить, що він вважає затримання групи вбивць з і злочинного угрупування, відомого під назвою «ЧВК Вагнер» операцією, що не вигідна Україні. На відмітці 34 хвилини 40 секунд цього відео громадянин Зеленський В.О. прямо визнає, що передав всю інформацію щодо злочинного угрупування, переслідуваного міжнародною спільнотою «ЧВК Вагнер» країні, яка є союзником спонсора і організатора міжнародного тероризму – Російській Федерації. Тобто Зеленський відверто визнав на камеру, що він особисто зрадив інтереси України та світової спільноти у боротьбі з тероризмом. Зеленський В.О. відверто визнав, що він вжив всіх необхідних заходів для порятунку групи злочинців від справедливого суду та заслуженого покарання.

У зв’язку з вищевикладеним прошу вжити термінових заходів для припинення злочинної діяльності громадянина Зеленського В.О. оскільки, завдяки тому що ця особа обіймає найвищу у державі посаду, подальша діяльність цього відвертого спільника терористичних угруповань, подальші дії цього узурпатора влади може мати для безпеки  України та для її громадян фатальні наслідки.

Громадянин України ___________________(ПІБ)

До речі, нещодавно “НСН” писав:

Як змінилася думка українців про російсько-українську війну при Зеленському – опитування

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×