Український студент, якого визнано вундеркіндом в США, придумав методику подовження життя

Українського студента Микиту Суворова, який придумав засіб для очищення судин, визнали вундеркіндом у США, повідомляє NNS, посилаючись на Факти.

За словами Микити, секрет довголіття в судинах.

“Якщо вони чисті і здорові, то можна запросто прожити 120 років і навіть більше, при цьому відчувати себе повністю здоровим”, — стверджує він.

Студент детально розписав свою інноваційну методику очищення судин і продовження життя, за яку отримав грант.

“Робота всіх внутрішніх органів і систем залежить від якості кровопостачання. Адже, що таке кровопостачання – це доставка кисню і поживних речовин, а також забір вуглекислого газу і продуктів обміну до внутрішніх органів. У дитинстві, юнацтві, молодості ми багато рухаємося, судини у нас нові, еластичні, чисті — харчування всіх органів максимальне. Однак з віком ми рухаємося все менше, а наші судини починають забруднюватися. Пов’язано це з різними факторами — не тільки шкідливими (наприклад, такими як куріння, погане харчування, екологія, малорухливий спосіб життя), але і цілком природними (відкладення ліпідів, наприклад, яке відбувається у всіх)», — пояснив хлопець.

За словами Суворова, забруднені судини дуже схожі на забруднені труби, наповнені іржею.

unnamed 3

“Що відбувається в результаті? В результаті підвищується тиск води, а сама вода стає несмачною. Те ж саме відбувається і з судинами. Коли на них відкладається холестерин або інші речовини, підвищується тиск (брудні судини — головна причина гіпертонії!), сама кров виходить з домішками, кровопостачання стає не таким, яким воно повинно бути. У підсумку страждають всі органи і системи”, — підсумував він.

На думку студента, якщо ж періодично чистити судини, то можна прожити хоч до 120 років.

Чи можна мати зайву вагу і бути здоровим: дослідження

To Top