1
1

У Полтаві провели в останню путь вбитого снайпером десантника Олександра Глушка (фото)

Полтавщина провела в останній путь свого сина – вбитого ворожим снайпером десантника Олександра Глушка, повідомляє NNS, посилаючись на armyinform.

Військовослужбовець  загинув 11 лютого на бойовій позиції в районі Зайцевого на Донеччині, зазнавши смертельного поранення від кулі ворожого снайпера, що влучила йому в спину.

Відспівування і траурна панахида відбулись у полтавському Свято-Успенському соборі. Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір молитовним словом вшанував самовідданість та жертовність полеглого українського захисника.

01 4

03 5

07 1 1

Церемонія прощання із загиблим воїном продовжилася на головній площі Полтави. Тисячі містян, що прийшли попрощатися зі славетним воїном-десантником, віддали йому шану, утворивши живий коридор, стоячи на колінах, тримаючи в руках квіти, лампади і синьо-жовті прапори.

На мітингу-реквіємі слова скорботи, співчуття пролунали від представників органів державної влади, громадських організацій, волонтерів та  бойових побратимів.

12 5

13 6

14 4

otczk2

16 2

22 2

otczk

otczk1

Ця смерть сколихнула всю країну. Олександр виконав свій обов’язок до кінця, він загинув, захищаючи кожного з нас. На жаль, війна забирає найкращих. Високу ціну ми платимо, щоб настав мир на нашій землі. Ми повинні пам’ятати і чітко усвідомлювати, що хлопці й дівчата на сході України захищають кожного з нас, —  сказав перший заступник голови обласної ради Полтавської області Олександр Лемешко.

Далі останній земний шлях воїна продовжився до його рідної домівки —  полтавського селища Рунівщина, де на нього чекали  його родина та односельці.

Схиливши коліно перед похоронним кортежем із тілом загиблого воїна, колишні однокласники, друзі, родичі, сусіди, створили герою коридор пам’яті.

Відданий, щирий, надійний, справжній Воїн —  так одностайно про Олександра Глушка згадують його близькі, рідні та бойові побратими.

Вічний спокій український солдат знайшов поруч із могилою свого батька.

23 1

 

 

На честь Героя пролунав салют, а родині воїна передано Державний Прапор України і маруновий берет десантника.

В Олександра залишилися мати, дружина та двоє дітей.

У лікарні помер український військовий, поранений на Донбасі ворожим снайпером

To Top