“Знаємо, що робимо, і куди заводимо зухвалого кремлівського ведмедика”, – Арестович пояснив, чому Україна не скасовує перемир’я на Донбасі

Радник глави Офісу президента і спікер української делегації в мінській ТКГ Олексій Арестович розповів, чому Україна не скасовує перемир’я на Донбасі.

Про це Арестович повідомив на сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ, інформує NNS.

За словами радника голови ОП, ввести перемир’я вартувало великих зусиль.

“І скасувавши, ввести знову буде вартувати ще більших”,додав Арестович.

“Збереження де-юре “режиму припинення вогню” не перешкоджає адекватним діям ЗСУ у відповідь на вогонь противника – достатньо почитати зведення з боку РФ, щоб наочно переконатися, що окупантів гине не менше, якщо не більше”,підкреслив спікер делегації в ТКГ.

12212145555

Олексій Арестович

Крім того, Арестович підкреслив, що сторона, яка перша вийде з режиму припинення вогню, налетить на гостру і неприємну реакцію світової спільноти.

“Міжнародні відносини працюють так, подобається нам це чи ні, що вітають і допомагають тому, хто робить сильні кроки в бік примирення, санкції ж і погіршення відносин падають на голову того, хто працює на ескалацію, в чому РФ вже багато разів мала можливість переконатися, і найближчим часом зможе переконатися ще раз”,пояснив він.

Також Арестович розповів, чому необхідно зберегти перемир’я:

“Тому, що так ми вирішуємо три великі завдання:

-зберігаємо життя наших військових. Вихід з режиму – ескалація бойових дій, 15-20 убитих щомісяця. За що платити таку ціну? За фронт, який стоїть на місці? Так він і так стоїть на місці, що з режимом, що без. Тільки з режимом, ціна цього стояння набагато менша;

-зберігаємо життя мирних українських громадян по обидва боки фронту;

– підтримуємо і підсилюємо підтримку України міжнародними партнерами”.

“Ми дуже добре знаємо, що ми робимо, і куди заводимо зухвалого кремлівського ведмедика. А варіанти у нього два:

-виконати міжнародні угоди і забратися з території України;

-подальша ізоляція і економічне падіння, в перспективі – стагнація і внутрішні бунти”,підсумував він.

To Top