Як засинати за 2 хвилини – перевірений військовий метод (відео)

Дехто засинає, як тільки кладе голову на подушку, інші – всю ніч крутяться у спробах заснути. Знайомимо вас з методом, як засинати за 2 хвилини.

Цей спосіб полягає в тому, що потрібно розслабити м’язи обличчя і глибоко вдихнути. Його випробували і використовують в армії США, і він отримав назву “військовий метод”.

Відповідне відео опублікувала лікарка Джесс на особистій сторінці в Instagram, пише Обозреватель, передає NNS.

“Військовий метод – це варіант прогресивної м’язової релаксації, простий спосіб, який було створено при лікуванні сну та тривожності, і його відносно легко спробувати”,написала вона.

Вона зазначила, щоб домогтися розслаблення м’язів, потрібно зробити глибокий вдих протягом 4-10 секунд і злегка напружити м’язи обличчя, язика, щелепи та м’язи навколо очей.

Після цього необхідно знову зробити глибокий вдих, але вже різко розслабити перераховані вище м’язи.

Потім потрібно опустити плечі, щоб зняти напругу і розташувати руки вздовж тіла з обох боків. Знову провести дихальну техніку, щоб розслабити груди, стегна та ноги.

Вона зазначила, що ця техніка справді дієва, проте вона може вимагати певної практики. Протягом кількох місяців, роблячи ці вправи, у 96% людей спосіб працює.

Лікарка додала, що “військовий метод” заснути працює скрізь, де б людина не перебувала. Після його виконання і сну, організм почувається відпочилим та енергійним.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dr. Jess Andrade Pediatrics (@doctorjesss)

Зазначимо, що таку техніку опублікували на YouTube-каналі “Be Inspired”, відео якої набрало понад 60 тисяч лайків, майже 2,7 млн переглядів та понад 4 тисячі коментарів.

“Я служив в армії 7 років, і єдиною технікою, якій мене вчили, було виснаження”, “Дієвий метод, дякую”, “Ця техніка навіяла спогади, коли сержанти проводили нам таку медитацію, щоб ми спокійно спали”, “Один із способів, що мені дуже підходить, – зворотний відлік від 1000”, “Роблю цю медитацію постійно, щоб заснути”, “Засинаю все життя так”, – пишуть люди.

To Top