2
2

[:ru]Осенью в Европе и США могут отменить карантин – директор компании BioNTech[:ua]Восени у Європі та США можуть скасувати карантин – директор компанії BioNTech[:]

[:ru]В большинстве стран Европы и в Соединенных Штатах осенью, вероятно, ослабят карантин в связи с вакцинацией против коронавируса.

Об этом директор немецкой компании BioNTech, что вместе с Pfizer разработала вакцину против коронавируса, Угур Шахин рассказал в интервью Welt am Sonntag, пишет Громадское, передает NNS.

«В конце лета мы окажемся в ситуации, когда в США и многих странах Европы не придется вводить ограничения»,сказал он.

В то же время Шахин отметил, что «вирус не исчезнет», человечеству понадобится минимум год для того, чтобы научиться контролировать эпидемиологическую ситуацию. Он добавил, что в Германии ситуация станет контролируемой, когда примерно 70% населения вакцинируются.

223255556885865869

Ранее Шахин заявлял, что вакцинироваться против коронавирусного заболевания, вероятно, придется раз в полгода или раз в год, чтобы не допустить повторного распространения вируса.

Читайте еще: Количество случаев коронавируса в Украине на 21 марта

По данным Bloomberg, вакцинация против коронавируса началась в 133 странах мира, включая Украину. Сейчас ввели более 430 миллионов доз вакцины, ежедневно в мире делают примерно 10 млн прививок.

Лидером по вакцинации является Израиль. Там первую дозу вакцины получили 53,5% населения из более 9 млн граждан. Человечество может вернуться к докоронавирусной жизни, когда не менее 75% населения мира вакцинируются против COVID-19. Эту цифру взяли по словам главного инфекциониста США Энтони Фаучи.

При нынешних темпах вакцинации 75% населения мира получат прививки за несколько лет.[:ua]У більшості країн Європи та у Сполучених Штатах восени, ймовірно, послаблять карантинні обмеження у зв’язку з вакцинацією проти коронавірусу.

Про це директор німецької компанії BioNTech, що разом із Pfizer розробила вакцину проти коронавірусу, Угур Шахін розповів в інтерв’ю Welt am Sonntag, пише Громадське, передає NNS.

«Наприкінці літа ми опинимося в ситуації, коли у США та багатьох країнах Європи не доведеться запроваджувати обмеження»,сказав він.

Водночас Шахін зазначив, що «вірус не зникне», людству знадобиться щонайменше рік для того, щоб навчитися контролювати епідеміологічну ситуацію. Він додав, що у Німеччині ситуація стане контрольованою, коли приблизно 70% населення вакцинуються.

223255556885865869

Раніше Шахін заявляв, що вакцинуватися проти коронавірусного захворювання, ймовірно, доведеться раз на пів року чи раз на рік, аби не допустити повторне поширення вірусу.

Читайте ще: Кількість випадків коронавірусу в Україні на 21 березня

За даними Bloomberg, вакцинація проти коронавірусу розпочалася у 133 країнах світу, зокрема в Україні. Наразі ввели понад 430 мільйонів доз вакцини, щодня у світі роблять приблизно 10 млн щеплень.

Лідером із вакцинації є Ізраїль. Там першу дозу вакцини отримали 53,5% населення з понад 9 млн громадян. Людство може повернутися до докоронавірусного життя, коли щонайменше 75% населення світу вакцинуються проти COVID-19. Цю цифру взяли зі слів головного інфекціоніста США Ентоні Фаучі.

За нинішніх темпів вакцинації 75% населення світу отримають щеплення за декілька років.[:]

To Top