1
1

В Украине вводят обязательное считывание QR-кода COVID-сертификатов

COVID- сертификаты в Украине теперь обязательно должны считывать через приложение “Дія”, а не просто визуально проверять их.

За несоблюдение этой нормы предусмотрены немалые штрафы.

Об этом сообщил глава Минздрава Виктор Ляшко на заседании правительства 24 ноября, передает ТСН, информирует NNS.

По его словам, представители заведений теперь должны не просто спрашивать о наличии сертификата или проверять их визуальное наличие на входе в заведение, а должны считывать своим смартфоном QR-код COVID-сертификатов с помощью приложения “Дія”.

“Без считывания сертификата документ считается непредоставленным и непроверенным”,подчеркнул министр.

В случае отсутствия у посетителей и сотрудников необходимых документов, владельцу заведения грозит штраф от 34 до 170 тысяч гривен.

Напомним, в Украине усилят ограничения в регионах “желтой” зоны. Областям нужно готовиться к новой вспышке коронавируса.

Записаться на вакцинацию против COVID-19 уже сегодня вы можете у своего семейного врача или по телефону контакт-центра Минздрава 0-800-602-019. Больше о вакцинации вы можете узнать на сайте vaccination.covid19.gov.ua.

COVID-сертифікати в Україні тепер обов’язково повинні зчитувати через застосунок “Дія”, а не просто візуально перевіряти їх.

За недотримання цієї норми передбачено чималі штрафи.

Про це повідомив голова МОЗ Віктор Ляшко на засіданні уряду 24 листопада, передає ТСН, інформує NNS.

За його словами, представники закладів тепер мають не просто запитувати про наявність сертифікату або перевіряти їхню візуальну наявність на вході до закладу, а повинні зчитувати своїм смартфоном QR-код COVID-сертифікатів за допомогою застосунку “Дія”.

“Без зчитування сертифікату документ вважається ненаданим та неперевіреним”, наголосив міністр.

У разі відсутності у відвідувачів та співробітників необхідних документів власнику закладу загрожує штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Нагадаємо, в Україні посилять обмеження у регіонах “жовтої” зони. Областям треба готуватися до нового спалаху коронавірусу.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

To Top