5 /5
Based on 5 ratings
6
6

[:ru]Путин готов встретиться с Зеленским, но Донбасс обсуждать не хочет[:ua]Путін готовий зустрітися з Зеленським, але Донбас обговорювати не хоче[:]

[:ru]Президент России Владимир Путин готов встретиться с президентом Украины Владимиром Зеленским, но не хочет обсуждать пути прекращения войны на Донбассе.

Об этом спикер Путина Дмитрий Песков заявил на встрече с журналистами, со ссылкой на ТАСС сообщает Громадское, передает НСН.

«Диалог может касаться только проблематики двусторонних отношений. Этот диалог не может происходить с целью урегулирования конфликта на востоке Украины», сказал Песков.

Также он добавил, что Администрация президента РФ и Офис президента Украины постоянно контактируют по вопросу возможной встречи президентов.

По словам Пескова, нужно согласовать еще «много деталей повестки дня такой встречи».

Напоминаем:

Владимир Зеленский 26 апреля заявил, что дал поручение главе своего офиса Андрею Ермаку организовать встречу с президентом России Владимиром Путиным. Пока сроков проведения и места встречи нет. По словам президента, в такой встрече важна суть, а не место проведения.

Перед этим 20 апреля Зеленский предложил Путину встретиться. Сказал, что согласен сделать это «в любой точке украинского Донбасса, где идет война». Президент РФ на это заявление ответил, но сказал, что готов принять Зеленского в Москве «в любое удобное время».

Уже тогда Путин заявил, что согласен обсуждать исключительно двухсторонние отношения, а о ситуации на Донбассе предложил поговорить с самопровозглашенными «Л/ДНР». Президент Украины подчеркнул, что не планирует разговаривать с террористами, но все еще рассчитывает на двустороннюю встречу с Путиным.

 [:ua]Президент Росії Володимир Путін готовий зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським, але не хоче обговорювати шляхи завершення війни на Донбасі.

Про це речник Путіна Дмитро Пєсков заявив на зустрічі з журналістами, з посиланням на ТАСС повідомляє Громадське, передає НСН.

«Діалог може стосуватися лише проблематики двосторонніх відносин. Цей діалог не може відбуватися для пошуку шляхів врегулювання конфлікту на сході України»,сказав Пєсков.

Також він додав, що Адміністрація президента РФ та Офіс президента України постійно контактують щодо можливої зустрічі президентів.

За словами Пєскова, потрібно узгодити ще «багато деталей щодо порядку денного такої зустрічі».

Нагадаємо:

Володимир Зеленський 26 квітня заявив, що дав доручення главі свого офісу Андрію Єрмаку організувати зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним. Поки термінів проведення та місця зустрічі немає. За словами президента, у такій зустрічі важлива суть, а не місце проведення.

Перед цим Зеленський запропонував Путіну зустрітися. Сказав, що згоден це зробити «в будь-якій точці українського Донбасу, де триває війна». Президент РФ на цю заяву відповів, але сказав, що готовий прийняти Зеленського в Москві «в будь-який зручний час».

Уже тоді Путін заявив, що готовий обговорити двосторонні відносини, а ситуацію на Донбасі запропонував обговорити з самопроголошеними «Д/ЛНР». Але президент України наголосив, що не планує розмовляти з терористами, але все ще прагне двосторонньої зустрічі з Путіним.[:]

To Top
Ще новини ⬇