[:ru]Конфликт из-за маски: в Мариуполе мужчина с топором разгромил супермаркет (фото, видео)[:ua]Конфлікт через маску: у Маріуполі чоловік з сокирою розтрощив супермаркет (фото, відео)[:]

[:ru]В Мариуполе в четверг, 22 апреля, человек с топором ворвался в супермаркет АТБ и устроил погром.

Об этом со ссылкой на Апостроф и ТСН сообщает NNS.

Инцидент произошел около 15:00 в магазине на проспекте Нахимова. Мужчину якобы возмутило то, что его жену в магазине кто-то ударил из-за отсутствия маски. Неадекват изрубил топором кассы и полки с сигаретами.

Злоумышленник “похвастался” видеозаписью погрома на своей странице в соцсети, но позже удалил ролик.

Жена дебошира Юлия в комментариях в соцсетях заявила, что маски никогда не носила и пожаловалась, что не может законно отстоять свое право на это.

“Ничего не работает! Мы написали 20 заявлений пером! И никто не был привлечен по закону! Теперь только топором!”,написала она.

В полиции установили личность хулигана. Им оказался 35-летний местный житель. Его задержали. Сейчас открыто уголовное производство, полиция устанавливает полные обстоятельства происшествия. За это правонарушение злоумышленнику грозит от 3 до 7 лет лишения свободы.

211221223535352

122121325565665

Правоохранители напомнили, что в декабре прошлого года этот же человек разгромил и другой супермаркет, отказавшись одевать защитную маску.

[:ua]У Маріуполі в четвер, 22 квітня, чоловік з сокирою увірвався в супермаркет АТБ і влаштував погром.

Про це з посиланням на Апостроф і ТСН повідомляє NNS.

Інцидент стався близько 15:00 в магазині на проспекті Нахімова. Чоловіка нібито обурило те, що його дружину в магазині хтось вдарив через відсутність маски. Неадекват порубав сокирою каси і полки з сигаретами.

Зловмисник “похвалився” відеозаписом погрому на своїй сторінці у соцмережі, але згодом видалив ролик.

Дружина дебошира Юлія в коментарях в соцмережах заявила, що маски ніколи не носила і поскаржилася, що не може законно відстояти своє право на це.

“Нічого не працює! Ми написали 20 заяв пером! І ніхто не був притягнутий за законом! Тепер тільки сокирою!”,написала вона.

У поліції встановили особу хулігана. Ним виявився 35-річний місцевий житель. Його затримали. Наразі відкрито кримінальне провадження, поліція встановлює повні обставини події. За це правопорушення зловмисникові загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

211221223535352

122121325565665

Правоохоронці нагадали, що у грудні минулого року цей же чоловік розгромив і інший супермаркет, відмовившись одягати захисну маску.

[:]

To Top