0

[:ru]Декрет для мужчин: Кабмин утвердил порядок предоставления отпуска по уходу за ребенком[:ua]Декрет для чоловіків: Кабмін затвердив порядок надання відпустки з догляду за дитиною[:]

[:ru]Кабинет министров утвердил порядок предоставления декретного отпуска мужчинам в Украине. Такое решение правительство приняло во время сегодняшнего заседания.

Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на Telegram народного депутата Алексея Гончаренко, передает NNS.

“Кабмин утвердил порядок предоставления одноразового оплачиваемого отпуска при рождении ребенка для мужа, отца ребенка, не состоящего в зарегистрированном браке, и для бабушки, дедушки или иного совершеннолетнего родственника одинокой матери”,отметил парламентарий.

Отпуск предоставляется одноразово на 14 дней без учета праздничных и нерабочих дней. Работник должен использовать декрет не позднее 104-го дня со дня рождения ребенка.

Напомним, в Украине сравняли мужчин и женщин в праве на декретный отпуск. В начале мая президент Владимир Зеленский подписал соответствующий закон.

2222053536333

В середине апреля Верховная рада приняла во втором чтении законопроект № 3695 об обеспечении равных возможностей матери и отца по уходу за ребенком.

Отметим, за основу этот закон Рада приняла в начале декабря 2020 года.[:ua]Кабінет міністрів затвердив порядок надання декретної відпустки чоловікам в Україні. Таке рішення уряд ухвалив під час сьогоднішнього засідання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram народного депутата Олексія Гончаренка, передає NNS.

“Кабмін затвердив порядок надання одноразової оплачуваної відпустки при народженні дитини для чоловіка, батька дитини, який не перебуває у зареєстрованому шлюбі, та для бабусі, дідуся чи іншого повнолітнього родича одинокої матері”,зазначив парламентар.

Відпустка надається одноразово на 14 днів без урахування святкових і неробочих днів. Працівник має використати декрет не пізніше 104-го дня з дня народження дитини.

Нагадаємо, в Україні зрівняли чоловіків і жінок у праві на декретну відпустку. На початку травня президент Володимир Зеленський підписав відповідний закон.

2222053536333

В середині квітня Верховна рада прийняла в другому читанні законопроєкт № 3695 про забезпечення рівних можливостей матері і батька по догляду за дитиною.

Зазначимо, за основу цей закон Рада прийняла на початку грудня 2020 року.[:]

To Top