[:ru]До наступления холодов садоводы имеют возможность посадить тюльпаны. Однако недостаточно просто погрузить луковицы в почву. Залогом пышного цветения является правильный выбор места, отведенного под грядку.
Нельзя сажать тюльпаны в том же месте, где они росли в прошлом году. Необходимо выбрать новую локацию для грядки. Неприемлемыми предшественниками считаются и пасленовые.
Об этом пишет Ukr.Media, передает НСН.
Грядки не стоит делать в низине и на неровной местности. В противном случае грунтовые воды спровоцируют гниение луковиц.
Тюльпаны не любят кислый грунт. Наиболее подходящий вариант – нейтральная или слабощелочная почва.
Если кислотность почвы повышена, желательно использовать золу. Добавлять известь в день посадки нельзя. Это нужно делает заранее, а именно – весной.
Не подойдет для тюльпанов и глинистый плотный грунт. Если пренебречь данной информацией и посадить луковицы в подобную почву, они скорее всего начнут гнить.
Для придания рыхлости понадобится песок, перегной или торф. Одно из этих средств нужно насыпать на дно ямок.
Тюльпаны предпочитают свет. Поэтому сажать их в затемненном месте нельзя. Грядки лучше разместить в восточной или западной части участка.
Грядки должны хорошо защищены от ветра. В противном случае они начнут цвести позже положенного срока.
Если выбрать неправильное место для грядки, цветы начнут болеть и гнить. Если все-таки им удастся прижиться, сами “головки” будут мелкими.[:ua]До настання холодів садівники мають можливість посадити тюльпани. Однак недостатньо просто занурити цибулини в ґрунт. Запорукою пишного цвітіння є правильний вибір місця, відведеного під грядку. Отже доречними будуть деякі поради садівникам.
Не можна садити тюльпани в тому ж місці, де вони росли минулого року. Необхідно вибрати нову локацію для грядки. Неприйнятними попередниками вважаються і пасльонові.
Про поради садівникам НСН дізнався з повідомлення Ukr.Media.
Грядки не варто робити в низині і на нерівній місцевості. В іншому разі ґрунтові води спровокують гниття цибулин.
Тюльпани не люблять кислий ґрунт. Найбільш підходящий варіант — нейтральний або слаболужний ґрунт.
Якщо кислотність ґрунту підвищена, бажано використовувати золу. Додавати вапно в день посадки не можна. Це потрібно робити заздалегідь, а саме — навесні.
Не підійде для тюльпанів і глинистий щільний ґрунт. Якщо знехтувати цією інформацією і посадити цибулини в подібний ґрунт, вони швидше за все почнуть гнити.
Для додання пухкості знадобиться пісок, перегній або торф. Один з цих засобів потрібно насипати на дно ямок.
Тюльпани надають перевагу світлу. Тому садити їх в затемненому місці не можна. Грядки краще розмістити в східній або західній частині ділянки.
Грядки повинні бути добре захищені від вітру. В іншому разі вони почнуть цвісти пізніше покладеного терміну.
Якщо вибрати неправильне місце для грядки, квіти почнуть хворіти і гнити. Якщо все-таки їм вдасться прижитися, самі “головки” будуть дрібними.[:]