[:ru]Женщина бросила новорожденного ребенка на стройке – происшествие на Тернопольщине [:ua]Жінка кинула новонароджену дитину на будівництві – подія на Тернопільщині[:]

[:ru]Правоохранители Тернопольской области разыскали женщину, которая бросила новорожденного ребенка в сумке на территории заброшенного завода

Об этом в четверг, 4 ноября, сообщает отдел коммуникации полиции Тернопольской области. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте Голос.ua.

Как рассказали правоохранители, 2 ноября 14-летняя жительница поселка Толстое  обнаружила на территории местного бездействующего молокозавода новорожденного мальчика в сумке.

800 0 1635862679 9897

“Проходя мимо заброшенного здания, девушка услышала детский плач. Когда подошла поближе, то заметила сумку, а в ней ребенка. Она забрала ее и отнесла в ближайший магазин, сотрудники которого вызвали полицию”, – сказано в сообщении.

Ребенка доставили в больницу с переохлаждением. На данное время угрозы его жизни нет.

Полицейские нашли мать младенца. Ею оказалась 31-летняя жительница одного из сел Чортковского района.

Na Ternopolshhyne mat brosyla na ulytse novorozhdennogo rebenka FOTO1 320x480 1

“Женщина воспитывает с мужем четырех детей, свои действия она объяснить не может”, – сказали в полиции.

По факту преступления начато уголовное производство по ч.2 ст. 135 (оставление в опасности) УК Украины. Санкция статьи предусматривает до 3 лет лишения свободы.

Кстати, недавно “NNS” писал: Выстрелил ребенку в спину: на Житомирщине будут судить полковника ВСУ[:ua]Правоохоронці Тернопільської області розшукали жінку, яка кинула новонароджену дитину у сумці на території занедбаного заводу

Про це в четвер, 4 листопада, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Голос.uа.

Як розповіли правоохоронці, 2 листопада 14-річна мешканка селища Товсте виявила на території місцевого недіючого молокозаводу новонародженого хлопчика в сумці.

800 0 1635862679 9897

“Проходячи повз занедбаного будинку, дівчина почула дитячий плач. Коли підійшла ближче, то помітила сумку, а в ній дитину. Вона забрала її і віднесла до найближчого магазину, співробітники якого викликали поліцію”, – сказано в повідомленні.

Дитину доставили до лікарні з переохолодженням. На даний час загрози її життю немає.

Поліцейські знайшли матір немовляти. Нею виявилася 31-річна мешканка одного із сіл Чортківського району.

Na Ternopolshhyne mat brosyla na ulytse novorozhdennogo rebenka FOTO1 320x480 1

“Жінка виховує з чоловіком чотирьох дітей, свої дії вона пояснити не може”, – сказали в поліції.

За фактом злочину розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 135 (залишення в небезпеці) КК України. Санкція статті передбачає до 3 років позбавлення волі.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Вистрілив дитині у спину: на Житомирщині судитимуть полковника ЗСУ[:]

To Top