[:ru]Украинские заробитчане, которые ранее были ориентированы в основном на Польшу, теперь все чаще останавливают свой выбор на Германии. Там предлагают зарплаты от 100 тысяч гривен, и Германия сейчас требует притока рабочей силы не меньше, чем Польша ТОП-3 ваканский для заробитчан, которые пользуются спросом.
Демографический кризис, связанный с нехваткой рабочих рук, охватил всю Западную Европу. Германия не стала исключением. Поэтому трудолюбивых и умелых заробитчан из Украины охотно принимают не только польские, но и немецкие работодатели. Об этом НСН узнал из сообщения на сайте TODAY.UA
Немецкие работодатели готовы платить 100 и более тысяч гривен не только обладателям университетских дипломов, но и людям, которые зарабатывают руками. Конечно, если они хорошо владеют своей специальностью. Грузчики, упаковщики и другие неквалифицированные работники тоже найдут здесь заработок. Но им столько не заплатят, как тем, кто реально хорошо владеет своим ремеслом. Сейчас в Германии наиболее востребованы рабочие строительных специальностей.
Топ-3 вакансий для заробитчан, на которых в Германии предлагают зарплаты от 100 тысяч гривен
Украинские сайты вакансий регулярно публикуют вакансии для заробитчан в Германии с описанием условий работы и предполагаемой зарплатой. Сейчас самые высокие зарплаты предлагают по трем специальностям.
Сварщик
Зарплата – от 70 до 140 тысяч гривен.
Сварщикам предлагают оформить рабочую визу в Латвию и оттуда отправиться поработать в Германии по визе Van Der Elst visa. Все материальные расходы по переезду берет на себя работодатель. За счет компании также оформляются все необходимые документы. Работодатель также оплачивает работникам жилье. Расселяют по 2 человека в комнату.
Требования к работнику:
- стаж работы от 5 лет методом 135;
- сварка при напряжении 280-300 Ампер;
- сертификат сварщика – украинский или европейский.
Сварщик аргоном
Зарплата – от 92 до 117 тысяч гривен.
Работа будет связана со сваркой труб и других металлоконструкций.
Условия работы:
- рабочая неделя – 6 дней;
- с понедельника по пятницу продолжительность рабочего дня составляет 11 часов, в субботу – 8 часов, воскресенье – выходной;
- работа на основе трудового договора;
- наличие водительских прав приветствуется.
Плиточник
Зарплата – от 67 до 100 тысяч гривен.
Работник должен иметь навыки такой работы, быть ответственным и аккуратным. Ему придется заниматься укладкой клинкерной плитки.
Условия работы:
- полный рабочий день на стройке;
- работодатель обеспечивает жильем, транспортом и спецодеждой;
- инструменты выдают на рабочем месте;
- контракт заключают сроком на 6 месяцев;
- питание за свой счет (в общежитии есть кухня).
Кстати, недавно “НСН” писал: В Украине повышенный спрос на работников без высшего образования — предлагают зарплату 20 000 гривен
[:ua]Українські заробітчани, які раніше були орієнтовані в основному на Польщу, тепер дедалі частіше зупиняють свій вибір на Німеччині. Там пропонують зарплати від 100 тисяч гривень, і Німеччина зараз потребує припливу робочої сили не менше, ніж Польща. ТОП-3 вакансій для заробітчан, які користуються попитом
Демографічна криза, пов’язана з нестачею робочих рук, охопила всю Західну Європу. Німеччина не стала винятком. Тому працьовитих і вправних заробітчан з України охоче приймають не лише польські, а й німецькі роботодавці. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA
Німецькі роботодавці готові платити 100 і більше тисяч гривень не тільки власникам університетських дипломів, а й людям, які заробляють руками. Звичайно, якщо вони добре володіють своєю спеціальністю. Вантажники, пакувальники та інші некваліфіковані працівники також знайдуть тут заробіток. Але їм стільки не заплатять, як тим, хто реально добре володіє своїм ремеслом. Нині в Німеччині найбільш затребувані робочі будівельних спеціальностей.
Топ-3 вакансій для заробітчан, на яких у Німеччині пропонують зарплати від 100 тисяч гривень
Українські сайти вакансій регулярно публікують вакансії для заробітчан у Німеччині з описом умов роботи і передбачуваною зарплатою. Зараз найвищі зарплати пропонують за трьома спеціальностями.
Зварювальник
Зарплата – від 70 до 140 тисяч гривень.
Зварникам пропонують оформити робочу візу в Латвії і звідти вирушити попрацювати в Німеччині за візою Van Der Elst visa. Всі матеріальні витрати з переїзду бере на себе роботодавець. За рахунок компанії також оформляються всі необхідні документи. Роботодавець також оплачує працівникам житло. Розселяють по 2 людини в кімнату.
Вимоги до робітника:
- стаж роботи від 5 років методом 135;
- зварювання при напрузі 280-300 Ампер;
- сертифікат зварювальника – український чи європейський.
Зварювальник аргоном
Зарплата – від 92 до 117 тисяч гривень.
Робота буде пов’язана зі зварюванням труб та інших металоконструкцій.
Умови роботи:
- робочий тиждень – 6 днів;
- з понеділка по п’ятницю тривалість робочого дня становить 11 годин, в суботу – 8 годин, неділя – вихідний;
- робота на основі трудового договору;
- наявність водійських прав вітається.
Плиточник
Зарплата – від 67 до 100 тисяч гривень.
Заробітчанин повинен мати навички такої роботи, бути відповідальним та акуратним. Йому доведеться займатися укладанням клінкерної плитки.
Умови роботи:
- повний робочий день на будівництві;
- роботодавець забезпечує житлом, транспортом і спецодягом;
- інструменти видають на робочому місці;
- контракт укладають терміном на 6 місяців;
- харчування за свій рахунок (у гуртожитку є кухня).
До речі, нещодавно “НСН” писав: В Україні підвищений попит на працівників без вищої освіти — пропонують зарплату 20 000 гривень
[:]