1
1

[:ru]Учителям можно будет получить справку о невозможности вакцинироваться от COVID-19 у семейного врача[:ua]Вчителям можна буде отримати довідку про неможливість вакцинуватися від COVID-19 у сімейного лікаря[:]

[:ru]Справку о медицинских противопоказаниях, которые делают невозможным прививку от COVID-19, учителям будет предоставлять семейный врач

Об этом заявил министр здравоохранения Виктор Ляшко в интервью “Радио Свобода”. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте UNN.

“Когда мы говорим об учителях, мы говорим, что они будут или отстранены от работы, или вакцинироваться. В приказе говорится об обязательности вакцинации, кроме обоснованных медицинских противопоказаний, когда нельзя по состоянию здоровья. Но, поверьте, это небольшой процент людей – это 3-4% всего. Это сформирован, возможно, такой миф о том, что многим людям нельзя вакцинироваться”, – заявил Ляшко.

В частности, министр заявил, что предоставление справок о наличии противопоказаний находиться под строгим контролем.

“Сейчас мы все делаем для того, чтобы предотвратить сразу любые подделки. Это будет в электронной системе здравоохранения. И справка так же будет выдаваться, как и COVID-сертификат. Врач, который выдает эту справку, будет делать медицинскую запись в электронной системе. И эту медицинскую запись можно спокойно отследить, почему конкретному человеку дана справка о медицинском отводе, если раньше, например, не было записей о такой болезни в истории болезни, которая ведется в электронном виде”, – сообщил он.

По поводу вакцинации врачей Ляшко заявил, что их нежелание вакцинироваться является мифом.

Кстати, недавно “NNS” писал: Кому нельзя вакцинироваться от коронавируса: разъяснение Минздрава[:ua]Довідку про медичні протипоказання, які роблять неможливим щеплення від COVID-19, вчителям надаватиме сімейний лікар

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю “Радіо Свобода”. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті UNN.

“Коли ми говоримо про вчителів, ми говоримо, що вони будуть або відсторонені від роботи, або вакцинуватися. У наказі йдеться про обов’язковість вакцинації, крім обґрунтованих медичних протипоказань, коли не можна за станом здоров’я. Але, повірте, це невеликий відсоток людей – це 3-4% всього. Це сформований, можливо, такий міф про те, що багатьом людям не можна вакцинуватися”, – заявив Ляшко.

Зокрема, міністр заявив, що надання довідок про наявність протипоказань перебуває під суворим контролем.

“Зараз ми все робимо для того, щоб запобігти відразу будь-яким підробкам. Це буде в електронній системі охорони здоров’я. І довідка так само буде видаватися, як і COVID-сертифікат. Лікар, який видає цю довідку, буде робити медичний запис в електронній системі. І цей медичний запис можна спокійно відстежити, чому конкретній людині дана довідка про медичний відвід, якщо раніше, наприклад, не було записів про таку хворобу в історії хвороби, яка ведеться в електронному вигляді”, – повідомив він.

З приводу вакцинації лікарів Ляшко заявив, що їх небажання вакцинуватися є міфом.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Кому не можна вакцинуватися від коронавіруса: роз’яснення Моз[:]

To Top