[:ru]Украинские заробитчане сейчас идут на расхват во всех европейских странах. Их экономики бурно восстанавливаются после эпидемии, и везде нужны рабочие руки. Какие есть вакансии для украинцев в Чехии и какая заработная плата
Иностранным работникам обещают неплохие зарплаты. Особенно, если сравнивать их с нашими, украинскими. Об этом НСН узнал из сообщения на сайте TODAY.UA.
Так, в октябре средняя зарплата наших сограждан в Чехии составила 67,5 тысяч гривен. Однако есть в этой стране и вакансии, на которых предлагают гораздо более привлекательные суммы. В частности, 18% работодателей готовы платить работникам более 117 тысяч гривен.
Не во всех сферах потребность в наемных работниках одинакова. Где-то нужно много работников, а где-то вакансии почти заполнены. Больше всего вакантных рабочих мест на сегодня предлагают в сфере IT (31%), торговли (19%), а также в производстве и сельском хозяйстве (15%).
Кроме этих трех сфер, вакансии открыты также в таких сферах деятельности:
- домашний персонал – (9%);
- эксперты по автомобильному бизнесу (8%);
- строители – (7%);
- начало карьеры, студенты (6%).
А вот в сферах красоты и спорта, науки и образования, а также в сфере гостеприимства свободных мест почти нет.
Спектр зарплат, которые предлагают украинским заробитчанам, очень широк: от 35,5 тысяч гривен до 143,5 тысяч.
Кстати, недавно “НСН” писал: Украинские заробитчане в Польше снова идут нарасхват: какие работники требуются, и сколько платят[:ua]Українські заробітчани нині йдуть на розхват у всіх європейських країнах. Їхні економіки бурхливо відновлюються після епідемії, і всюди потрібні робочі руки. Які є вакансії для українців у Чехії і яка заробітна плата
Іноземним працівникам обіцяють непогані зарплати. Особливо, якщо порівнювати їх із нашими, українськими. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.
Так, у жовтні середня зарплата наших співгромадян у Чехії склала 67,5 тисяч гривень. Проте є в цій країні і вакансії для українців, на яких пропонують набагато привабливіші суми. Зокрема, 18% роботодавців готові платити заробітчанам понад 117 тисяч гривень.
Не у всіх сферах потреба у найманих працівниках однакова. Десь потрібно багато працівників, а десь вакансії майже заповнені. Найбільше вакантних робочих місць на сьогодні пропонують у сфері IT (31%), торгівлі (19%), а також у виробництві та сільському господарстві (15%).
Окрім цих трьох сфер, вакансії відкриті також у таких сферах діяльності:
- домашній персонал – (9%);
- експерти з автомобільного бізнесу – (8%);
- будівельники – (7%);
- початок кар’єри, студенти – (6%).
А ось у сферах краси і спорту, науки та освіти, а також у сфері гостинності вільних місць майже немає.
Спектр зарплат, які пропонують українським заробітчанам, дуже широкий: від 35,5 тисяч гривень до 143,5 тисяч.
До речі, нещодавно “НСН” писав: Українські заробітчани в Польщі знову йдуть нарозхват: які працівники потрібні, і скільки платять[:]