[:ru]В ужасном ДТП на Николаевщине пострадала многодетная семья – среди жертв двое детей (видео)[:ua]У жахливій ДТП на Миколаївщині постраждала багатодітна сім’я – серед жертв двоє дітей (відео)[:]

[:ru]В ДТП на Николаевщине семья из семи человек попала  в ужасную аварию. Трое умерших и четверо госпитализированных

Об этом говорится в сообщении пресс-службы ГУ Нацполиции в Николаевской области. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайте РУПОР.

Инцидент произошел 6 ноября на трассе М-14 вблизи с. Шевченково Николаевского района. Около 1:48 Chevrolet Lacetti столкнулся с ВАЗ-2101, в салоне которой и находилась семья с детьми.

В результате столкновения ВАЗ перевернулся и слетел в кювет. 33-летний водитель и двое детей в возрасте 5 и 3 года погибли на месте. 27-летняя женщина и трое малолетних детей одного, пяти и шести лет получили телесные повреждения различной степени тяжести и были госпитализированы.

37-летний водитель Chevrolet существенно не травмировался. На месте ДТП работали следователи следственного управления, следственно-оперативная группа и криминалисты.

По указанному факту полицейские начали уголовное производство по ч. 3 ст. 286 УКУ “Нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицами, которые управляют транспортными средствами, повлекшие гибель нескольких людей.

Санкция статьи предусматривает до десяти лет заключения с лишением права управлять транспортными средствами на срок до трех лет.

Все обстоятельства и причины дорожно-транспортного происшествия устанавливаются.

Кстати, недавно “NNS” писал: Трое юных спортсменов из Днепропетровщины погибли в жутком ДТП под Кропивницким[:ua]У ДТП на Миколаївщині сім’я із семи осіб потрапила в жахливу аварію. Троє померлих і четверо госпіталізованих

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ Нацполіції в Миколаївській області. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті РУПОР.

Інцидент стався 6 листопада на трасі М-14 поблизу с. Шевченкове Миколаївського району. Близько 1:48 Chevrolet Lacetti зіткнувся з ВАЗ-2101, в салоні якого перебувала сім’я з дітьми.

В результаті зіткнення ВАЗ перекинувся і злетів у кювет. 33-річний водій та двоє дітей віком 5 і 3 роки загинули на місці. 27-річна жінка і троє малолітніх дітей одного, п’яти і шести років отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості і були госпіталізовані.

37-річний водій Chevrolet істотно не травмувався. На місці ДТП працювали слідчі слідчого управління, слідчо-оперативна група і криміналісти.

За вказаним фактом поліцейські почали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 ККУ “Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили загибель кількох людей.

Санкція статті передбачає до десяти років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Всі обставини і причини дорожньо-транспортної пригоди встановлюються.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Троє юних спортсменів з Дніпропетровщини загинули в жахливому ДТП під Кропивницьким[:]

To Top