У військовій частині, де служив Рябчук, були два випадки самогубства

За словами командувача Нацгвардії Балана, він доручив підлеглим підготувати аналіз по військовій частині, в якій сталася трагедія. Стало відомо, що там траплялися випадки самогубства раніше

У військовій частині Національної гвардії у Дніпрі, в якій Артем Рябчук розстріляв своїх побратимів, раніше вже траплялися трагічні випадки. Мовиться про два самогубства. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті 5.ua, з посиланням на командувача Нацгвардії Миколу Балана.

За словами Балана, він доручив підлеглим підготувати аналіз по військовій частині, в якій сталася трагедія. Йому доповіли, що там справді були випадки самогубств. Сталися вони у 2018 або 2019 році. За попередньою інформацією, мовиться про 2 військових. Командувач Нацгвардії уточнив, що вони “зробили це ледь не на камеру”. Інших подробиць він не повідомляв.

61f2586ceb77e image name 640x360 1

Нагадаємо, колишній заступник голови МВС Антон Геращенко опублікував відео затримання нацгвардій ця Артемія Рябчука.

Також народний депутат України, полковник Служби безпеки України у відставці Роман Костенко припускає, що нацгвардієць Артемій Рябчук володіє зброєю як для строковика занадто вправно.

77494de terrordni 1

Трагедія сталася рано-вранці на території Південного машинобудівного заводу. Військовослужбовець Національної гвардії,солдат строкової служби Артемій Рябчук 2001 року народження, під час видачі зброї – з невідомих причин –відкрив вогонь з автомата Калашникова. Загинули четверо армійців та одна цивільна жінка.  Ще п’ятеро людей – поранені.

За даними ексзаступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка,троє з них – у тяжкому стані. Він закликав мешканців підтримати поранених і здати для них кров.

Також, командувач Національної гвардії України Микола балан подав у відставку через стрілянину в Дніпрі.

Розстріл військовослужбовців у Дніпрі: відео з камери, список жертв і все, що відомо про подію

Нацгвардієць у Дніпрі застрелив п’ятьох людей, ще п’ятьох поранив. Які мотиви і у якому стані постраждалі

To Top