1
1

[:ru]В Польше убили 7-летнего мальчика из Украины[:ua]У Польщі вбили 7-річного хлопчика з України[:]

[:ru]Поножовщину устроили 27-летний мужчина и 28-летняя женщина – граждане Украины. Они и ребенок получили ножевые ранения

В польском городе Тарнув произошла семейная ссора, в ходе которой был смертельно ранен ножом 7-летний мальчик из Украины. Об этом сказал официальный представитель местной полиции Павел Климек. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте SKEPTIK.

«В семейной ссоре участвовали 27-летний мужчина и 28-летняя женщина – граждане Украины. С ними в квартире, которую они снимали, был семилетний ребенок. Все получили ножевые ранения, в результате ребенок умер», – сообщил Климек.

615c11c9c066folarge

Врачи пытались спасти жизнь ребенку, но он получил колотые и резаные ножевые ранения, несовместимые с жизнью. Мужчина и женщина с ножевыми ранениями попали в больницу. Полицейские ожидают разрешения врачей, чтобы их допросить.

Климек сообщил, что все указывает на то, что мужчина и женщина являются супругами, поскольку имеют одинаковую фамилию. Полиция уточняет, был ли погибший мальчик их сыном.

По словам Климека, ссора началась внутри квартиры, впоследствии мужчина с ножевыми ранениями лежал возле дома, а раненая жена убежала к соседям.

Полицейский уточнил, что украинцы снимали квартиру, в которой произошла трагедия, несколько месяцев. А проживали в Польше они несколько лет.

Прокуратура начала следствие по этому делу.

Кстати, недавно “NNS” писал: В Польше организовывают протесты после смерти 25-летнего украинца

 

 

 [:ua]Влаштували різанину 27-річний чоловік і 28-річна жінка – громадяни України. Вони і дитина отримали ножові поранення

У польському місті Тарнув сталася сімейна сварка, в ході якої був смертельно поранений ножем 7-річний хлопчик з України. Про це сказав офіційний представник місцевої поліції Павло Клімек. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті SKEPTIK.

«У сімейній сварці брали участь 27-річний чоловік і 28-річна жінка – громадяни України. З ними в квартирі, яку вони знімали, була семирічна дитина. Всі отримали ножові поранення, у результаті дитина померла», – повідомив Клімек.

615c11c9c066folarge

Лікарі намагалися врятувати життя дитині, але вона отримала колоті і різані ножові поранення, несумісні з життям. Чоловік і жінка з ножовими пораненнями потрапили до лікарні. Поліцейські очікують дозволу лікарів, щоб їх допитати.

Клімек повідомив, що все вказує на те, що чоловік і жінка є подружжям, оскільки мають однакове прізвище. Поліція уточнює, чи був загиблий хлопчик їхнім сином.

За словами Климека, сварка почалася всередині квартири, згодом чоловік з ножовими пораненнями лежав біля будинку, а поранена дружина втекла до сусідів.

Поліцейський уточнив, що українці знімали квартиру, в якій сталася трагедія, кілька місяців. А проживали в Польщі вони кілька років.

Прокуратура розпочала слідство по цій справі.

До речі, нещодавно “NNS” писав: У Польщі організовують протести після смерті 25-річного українця

 

 

 [:]

To Top