У Польщі посилено карантин – нові обмеження діють для українських заробітчан

У Польщі посилено карантин. Таке рішення прийняла влада Польщі. Нові обмеження, які стосуватимуться всіх українських заробітчан, діятимуть з 1 до 17 грудня 2021 року

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Польща посилює карантин через поширення нових мутацій коронавірусу. Насамперед, з 1 грудня ухвалено рішення припинити авіасполучення з африканськими країнами: Ботсваною, Есватіні, Лесото, Мозамбіком, Намібією, Зімбабве та ПАР.

Громадяни Польщі, які перебували на території зазначених держав, при перетині польського кордону мають перебувати 14 днів на самоізоляції, після чого необхідно здати ПЛР-тест.

image

Крім того, для невакцинованих мандрівників із зони, яка не входить до Шенгенської, карантин продовжать до двох тижнів. Якщо людина здорова, то починаючи з восьмого дня перебування на самоізоляції, вона може скласти ПЛР-тест.

“Ми вирішили продовжити карантин до 14 днів для людей, які їдуть до Польщі з країн, які не входять до Шенгенської зони. Можливість виходу з карантину – з восьмого дня після тесту ПЛР”, – пояснив голова польського МОЗ.

Не підлягають обов’язковому карантину лише люди, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу препаратами, визнаними країнами ЄС.

В Україні з 6 грудня посилять карантин для “жовтої” зони: що зміниться

To Top