1
1

[:ru]В подвале мужчину подвязали к потолку с кляпом во рту – инцидент в Кривом Роге[:ua]У підвалі чоловіка підв’язали до стелі із кляпом у роті – інцидент у Кривому Розі[:]

[:ru]Правоохранители освободили мужчину, которого неизвестные с кляпом во рту силой затащили в подвал и подвязали к потолку – инцидент в Кривом Роге

Инцидент произошел в Кривом Роге на улице Владимира Великого. Об этом сообщает RegioNews со ссылкой на патрульную полицию Кривого Рога, передает NNS

Так, во время патрулирования в Саксаганском районе полицейским поступило сообщение о похищении человека.

“Заявитель рассказал, что видел, как на улице Владимира Великого двое неизвестных связанного мужчину с кляпом во рту затащили в подвал”, – говорится в сообщении.

2 15

Инспекторы незамедлительно прибыли по указанному адресу и нашли подвал, о котором говорил заявитель. Там они обнаружили мужчину, подвешенного к потолку автомобильным буксировочным ремнем. Руки у мужчины были связаны за спиной, а рот закрыт тряпкой и обернут скотчем. Полицейские освободили потерпевшего.

«34-летний криворожанин рассказал, что его избили и связали неизвестные лица, почему – не знает”, – рассказали правоохранители.

Одного из предполагаемых нападавших правоохранители обнаружили неподалеку, другого – в квартире того же дома, где находится подвал. Мужчин задержали.

Кстати, недавно “NNS” писал: На Николаевщине полицейский подстрелил товарища[:ua]Правоохоронці визволили чоловіка, якого невідом і із кляпом у роті силоміць затягли до підвалу та підв’язали до стелі – інцидент у Кривому Розі.

Інцидент трапився у Кривому Розі на вулиці Володимира Великого. Про це повідомляє RegioNews з посиланням на патрульну поліцію Кривого Рогу, передає NNS

Так, під час патрулювання у Саксаганському районі поліцейським надійшло повідомлення про викрадення людини.

“Заявник розповів, що бачив, як на вулиці Володимира Великого двоє невідомих зв’язаного чоловіка із кляпом у роті затягли до підвалу”, – йдеться у повідомленні.

2 15

Інспектори негайно прибули за вказаною адресою та знайшли підвал, про який говорив заявник. Там вони виявили чоловіка, підвішеного до стелі за автомобільний буксирувальний ремінь. Руки у чоловіка були зв’язані за спиною, а рот закритий ганчіркою та обернутий скотчем. Поліцейські звільнили потерпілого.

«34-річний криворіжець розповів, що його побили та зв’язали невідомі особи, чому – не знає”, – розповіли правоохоронці.

Одного із ймовірних нападників правоохоронці виявили неподалік, іншого – у квартирі того ж будинку, де знаходиться підвал. Чоловіків затримали.

До речі, нещодавно “NNS” писав: На Миколаївщині поліцейський підстрелив товариша[:]

To Top