[:ru]В 4 областях Украины ужесточат карантин и контроль за его соблюдением[:ua]У 4 областях України посилять карантин та контроль за його дотриманням [:]

[:ru]Государственная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций поручила местным властям в 4 областях усилить карантинные ограничения и контроль за их соблюдением

В среду, 20 октября, состоялось внеочередное заседание правительственной комиссии по вопросам ТЭБ и ЧС. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте bykvu.com.

По итогам заседания местной власти в Черниговской, Львовской, Ровенской и Житомирской областях было поручено:

  • ввести дополнительные карантинные ограничения на территориях объединенных территориальных общин, в которых фиксируются наибольшие вспышки заболеваемости COVID-19.
  • усилить контроль за соблюдением противоэпидемических норм;
  • увеличить коечный фонд.

maski

По состоянию на 19 октября в каждой из этих областей Министерство здравоохранения зафиксировало повышение уровня госпитализации пациентов с коронавирусной болезнью. В Житомирской и Ровенской областях также фиксируют рост коэффициента выявления случаев инфицирования COVID-19.

Кстати, недавно “NNS” писал: Когда в Украине будет пик заболеваемости ковід – ответ МОЗ

 [:ua]Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила місцевій владі в 4 областях посилити карантинні обмеження та контроль за їхнім дотриманням

У середу, 20 жовтня, відбулося позачергове засідання урядової комісії з питань ТЕБ та НС. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті bykvu.com.

За підсумками засідання місцевій владі у Чернігівській, Львівській, Рівненській та Житомирській областях було доручено:

  • ввести додаткові карантинні обмеження на територіях об’єднаних територіальних громад, в яких фіксуються найбільші спалахи захворюваності на COVID-19.
  • посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм;
  • збільшити ліжковий фонд.

maski

Станом на 19 жовтня в кожній з цих областей Міністерство охорони здоров’я зафіксувало підвищення рівня госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою. В Житомирській та Рівненській областях також фіксують зростання коефіцієнту виявлення випадків інфікування COVID-19.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Коли в Україні буде пік захворюваності ковід – відповідь МОЗ

 [:]

To Top