[:ru]В Украине стремительно сокращается количество вакансий для одной из специальностей – тысячи людей могут потерять работу
В этом сегменте были задействованы тысячи людей по всей стране, однако спрос на представителей этой профессии значительно снижается. По данным украинских порталов по трудоустройству, с каждым днем становится все меньше вакансий для уборщиков. Люди могут потерять работу. Об этом НСН узнал из сообщения на сайте TODAY.UA.
Убирать офисы, административные помещения, номера в отелях, кафе и рестораны украинцы устраивались как на подработку, в том числе и после выхода на пенсию. Уровень заработной платы для представителей этой специальности зависит от продолжительности рабочего дня – от 4000 до 15000 гривен.
Если летом 2021 года спрос на уборщиков (клинеров) был довольно высоким, то осенью количество вакансий начало быстро сокращаться. Кроме того, часть заведений работают только в период летних отпусков, когда люди много путешествуют и отдыхают. Уборщики, работающие там, вынуждены искать другую работу.
Чаще всего работодатели на должность уборщицы ищут женщин в возрасте от 20 до 50 лет, оклад зависит от графика работы, сложности выполняемых работ, а также от географического положения. Так, в украинских мегаполисах клинеры зарабатывают значительно больше, чем их коллеги в провинции.
Кстати, недавно “НСН” писал: В Украине повышенный спрос на работников без высшего образования – предлагают зарплату 20 000 гривен[:ua]В Україні стрімко скорочується кількість вакансій для однієї зі спеціальностей – тисячі людей можуть втратити роботу
У цьому сегменті було задіяно тисячі людей по всій країні, проте попит на представників цієї професії значно знижується. За даними українських порталів з працевлаштування, з кожним днем стає дедалі менше вакансій для прибиральників. Люди можуть втратити роботу. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.
Прибирати офіси, адміністративні приміщення, номери в готелях, кафе та ресторани українці влаштовувалися як підробіток, у тому числі і після виходу на пенсію. Рівень заробітної плати для представників цієї спеціальності залежить від тривалості робочого дня – від 4000 до 15000 гривень.
Якщо влітку 2021 року попит на прибиральників (клінерів) був досить високим, то восени кількість вакансій почала швидко скорочуватися. Крім того, частина закладів працюють лише в період літніх відпусток, коли люди багато подорожують та відпочивають. Прибиральники, які працюють там, змушені шукати іншу роботу.
Найчастіше роботодавці на посаду прибиральниці шукають жінок віком від 20 до 50 років, оклад залежить від графіка роботи, складності робіт, що виконуються, а також від географічного положення. Так, в українських мегаполісах клінери заробляють значно більше, ніж їхні колеги у провінції.
До речі, нещодавно “НСН” писав: В Україні підвищений попит на працівників без вищої освіти – пропонують зарплату 20 000 гривень[:]