[:ru]ТОП- 5 напитков для хорошего сна на всю ночь[:ua]ТОП – 5 напоїв для гарного сну на всю ніч[:]

[:ru]Если после тяжелого, рабочего дня вы чувствуете усталость, и не можете уснуть — выпейте горячий напиток, Врачи назвали ТОП-5 напитков, которые помогут вам не только расслабиться, но и спать хорошо всю ночь.

Об этом NNS узнал из сообщения на сайте Change.ua

Эксперты назвали 5 лучших горячих расслабляющих напитков для хорошего сна.

Теплое молоко. Теплое молоко – отличное снотворное. Молоко содержит аминокислоту триптофан и кальций, помогающие ее усваивать. Триптофан же является предшественником серотонина, а он в свою очередь успокаивающе действует на организм.

Ромашковый чай.  Ромашковый чай подойдет тем, кто не любит молочные напитки. Выпейте несладкий ромашковый чай за полчаса до сна, и вы будете спать, как ребенок.

a281721cc99134beda4ee023334c786b

Какао.  Впервые горький напиток из тертых какао-бобов, воды и специй употребляла цивилизация майя. Неизвестно пили они какао перед сном или нет, но с уверенностью можно сказать, что это один из лучших напитков для хорошего сна.

Горячий шоколад. Очень часто горячий шоколад путают с какао, однако, горячий шоколад намного гуще какао, поскольку он содержит какао-масло и какао-порошок и готовится на сливках или молоке. Горячий шоколад – один из самых вкусных напитков для хорошего сна

Мятный чай. Напиток на основе мяты – успокаивает и расслабляет. Также мятный чай хорошо пить при тошноте. Такой чай не только полезный, но и очень вкусный!
Напомним,  напитки, содержащие кофеин, способны удерживать влагу в организме – вопреки бытующему мнению о том, что это вещество способствует обезвоживанию.

Кстати, недавно “NNS” писал: Лучшие продукты для завтрака, которые замедляют старение[:ua]Якщо після важкого, робочого дня ви відчуваєте втому, і не можете заснути — випийте гарячий напій, Лікарі назвали ТОП-5 напоїв, які допоможуть вам не тільки розслабитися, але і добре спати всю ніч.

Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Change.ua

Експерти назвали 5 найкращих гарячих розслаблюючих напоїв для гарного сну.

Тепле молоко. Тепле молоко – чудове снодійне. Молоко містить амінокислоту триптофан і кальцій, які допомагають її засвоювати. Триптофан є попередником серотоніну, а він в свою чергу заспокійливо діє на організм.

Ромашковий чай. Ромашковий чай підійде тим, хто не любить молочні напої. Випийте несолодкий ромашковий чай за півгодини до сну, і ви будете спати, як дитина.

a281721cc99134beda4ee023334c786b

Какао. Вперше гіркий напій з тертих какао-бобів, води і спецій вживала цивілізація майя. Невідомо вони пили какао перед сном чи ні, але з упевненістю можна сказати, що це один із кращих напоїв для гарного сну.

Рорячий шоколад. Дуже часто гарячий шоколад плутають з какао, однак, гарячий шоколад набагато густіше какао, оскільки він містить какао-масло і какао-порошок і готується на вершках або молоці. Гарячий шоколад – один з найбільш смачних напоїв для гарного сну

М’ятний чай. Напій на основі м’яти заспокоює і розслабляє. Також м’ятний чай добре пити при нудоті. Такий чай не тільки корисний, але і дуже смачний!

Нагадаємо, напої, що містять кофеїн, здатні утримувати вологу в організмі – всупереч існуючій думці про те, що ця речовина сприяє зневодненню.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Кращі продукти для сніданку, які сповільнюють старіння[:]

To Top