Сестра Артемія Рябчука розповіла про службу брата у Дніпрі – ВІДЕО

Сестра Артемія Рябчука Юлія повідомила, що поведінка брата з початком служби у військовій частині 3021 Нацгвардії України змінилася

Він розповідав, що там дуже суворі порядки, але при цьому не скаржився рідним на тиск. Однак дівчина припускає, що Рябчука все ж таки могли довести до того, що солдат-строковик взявся за зброю і розстріляв товаришів по службі. Про це Юлія розповіла в інтерв’ю колишньому народному депутату Ігорю Мосійчуку, яке було опубліковано на його YouTube-каналі. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті OBOZREVATEL.

За словами сестри стрільця, її братові не була властива жорстокість та жага помсти. Вона вважає, що до таких крайніх заходів хлопця міг підштовхнути “накопичувальний ефект” того, що відбувалося у в/ч 3021.

Сестра Артемія Рябчука Юлія дала інтерв’ю

сестра Артемия Рябчука

“Щось його допекло. Він не з тих, хто жорстоко мститься. Мені страшно уявити, що там могло статися, якщо він вирішив, що вбивство – це єдиний вихід”, – сказала Юлія.

Жінка додала, що, перейшовши до цієї військової частини, Рябчук почав по-іншому спілкуватися і з нею, і зі своєю матір’ю. У листуванні він почав використовувати слова, яких раніше не було у його лексиконі.

Окрім того, солдат просив у родичів гроші на ремонт мобільного телефону. Тепер, після всього, що сталося, у сім’ї припускають, що у Рябчука хтось міг відібрати гаджет та від його імені спілкуватися з матір’ю.

Відомо що сестра Артемія Рябчука вже кілька років живе в Росії та вийшла там заміж. Мати “дніпровського стрільця” переїхала до неї і не планує повертатися до України.

Раніше повідомлялось, що у військовій частині, де служив “дніпровський стрілець”, раніше за дивних обставин гинули солдати. Також стало відомо про факти «дідівщини».

Люди, які там служили, розповіли про цькування та випадки доведення до самогубства. У військову частину з обшуками прийшло державне бюро розслідувань.

Колишня військовослужбовиця Олена Липовенко повідомила про знущання та цькування у згаданій частині 3021 у Дніпрі. Вона служила там у 2018-2019 роках.

У військовій частині, де служив Рябчук, були два випадки самогубства

To Top