Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Подниматься по лестнице бегом – почему это опасно[:ua]Підніматися сходами бігом – чому це небезпечно[:]

[:ru]Многие люди активно пользуются лестницей для профилактики гиподинамии. Однако мало кто знает, что на самом деле есть только один правильный способ подниматься по лестнице

Если делать это неправильно, можно только усугубить состояние некоторых групп мышц и довести себя до одышки. Об этом НСН узнал из сообщения на сайте Курс Украины

Об этом рассказал японский ортопедический хирург Ютака Хираидзуми с почти 40-летним опытом работы. Он объяснил, что когда человек поднимается по лестнице, он обязательно должен делать это, контролируя центр тяжести, то есть держать его точно над ногами, не наклоняться вперед и не бежать.

[:ru]Подниматься по лестнице бегом – почему это опасно[:ua]Підніматися сходами бігом – чому це небезпечно[:]

Как правильно подниматься по лестнице

Закономерная реакция организма на подъем бегом по лестнице – это одышка и боль в ногах. Дело в том, что, когда вы наклоняетесь вперед, ускоряясь на лестнице, увеличивается нагрузка на мышцы вокруг тазобедренных и коленных суставов, которые поддерживают верхнюю часть туловища, и вы быстрее устаете, появляется мышечная боль.

“Важно сохранять сбалансированную осанку при подъеме и спуске по лестнице. Если вы будете пользоваться лестницей правильно, то естественным образом окрепнут антигравитационные мышцы и корпус”, – говорит ортопед, имея в виду мышцы голеней, бедер, живота, груди и шеи, которые сокращаются удержания тела в равновесии. – Для этого распрямитесь и смотрите вперед, а не на ноги”, – цитирует врач.

Кстати, недавно “НСН” писал: Почему на самом деле появляется «пивной живот[:ua]Багато людей активно користуються сходами для профілактики гіподинамії.  Проте мало хто знає, що насправді є лише один правильний спосіб підніматися сходами

Якщо робити це неправильно, можна лише погіршити стан деяких груп м’язів і довести себе до задишки. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті Курс України

Про це розповів японський ортопедичний хірург Ютака Хіраїдзумі з майже 40-річним досвідом роботи. Він пояснив, що коли людина піднімається сходами, вона обов’язково повинна робити це, контролюючи центр ваги, тобто тримати її точно над ногами, не нахилятися вперед і не бігти.

[:ru]Подниматься по лестнице бегом – почему это опасно[:ua]Підніматися сходами бігом – чому це небезпечно[:]

Як правильно підніматися сходами

Закономірна реакція організму на підйом бігом сходами – це задишка та біль у ногах. Річ утому, що, коли ви нахиляєтеся вперед, прискорюючись на сходах, збільшується навантаження на м’язи навколо кульшових та колінних суглобів, які підтримують верхню частину тулуба, і ви швидше втомлюєтеся, з’являється м’язовий біль.

“Важливо зберігати збалансовану поставу при підйомі та спуску сходами. Якщо ви користуватиметеся сходами правильно, то природним чином зміцніють антигравітаційні м’язи і корпус”, – каже ортопед, маючи на увазі м’язи гомілок, стегон, живота, грудей та шиї, які скорочуються утримання тіла у рівновазі. – Для цього розпряміться та дивіться вперед, а не на ноги”, – цитує лікар.

До речі, нещодавно “НСН” писав: Чому насправді з’являється «пивний живіт»[:]

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу