Нововведення від «Укрпошта» – клієнтам видадуть пластикові картки

Поштовий оператор “Укрпошта” переходить на новий рівень. Компанія планує видавати своїм клієнтам пластикові картки

Найбільший в Україні поштовий оператор «Укрпошта» вже оголосив тендер на закупівлю та встановлення банківських терміналів. Компанія вирішила забезпечити свої клієнтів пластиковими картками. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

01 83 531x391 1

Генеральний директор Укрпошти заявив, що компанія готує для українців “національне банківське шоу”. Як пояснив Ігор Смілянський, зараз компанія має намір закупити 17 000 терміналів. Пристрої будуть встановлені у найвіддаленіших населених пунктах України, де досі ніколи не було доступу до банківських послуг. Крім того, мешканці сіл зможуть отримати пластикові картки від Укрпошти, на які приходитимуть гроші.

На своїй сторінці у Фейсбуку Ігор Смілянський зазначив, що Укрпошта запустила програму зі встановлення банківських терміналів для прийому пластикових карток у 2018 році. На момент грудня 2021 року по всій країні вже встановлено 7500 терміналів, загальний обсяг угод за грудень перевищив 1 мільярд гривень.

За словами Смілянського, Укрпошта не має наміру на цьому зупинятися. Готується до відкриття Укрпошта Банк, який, ймовірно, принесе блага цивілізації у віддалені села країни, мешканці яких поки що не мають доступу до банківських послуг.

“І ми дуже сподіваємося, що відповідь на запитання: куди мені подіти ту вашу картку (з “ковыдною” 1000, пенсією чи зарплатою) у селі більше не стоятиме на порядку денному в нашій країні. І звичайно ж, це будуть картки Укрпошта Банку “, – повідомив Ігор Смілянський.

Як в Monobank оформити картку «єПідтримка» з доставкою на Нову Пошту

В Україні планують запровадити картки на продукти харчування – подробиці

To Top