0

[:ru]На 6-летнего ребенка упали футбольные ворота – мальчик в реанимации[:ua]На 6-річну дитину впали футбольні ворота – хлопчик у реанімації[:]

[:ru]В Харькове в реанимацию госпитализировали 6-летнего школьника – на него упали футбольные ворота

Мальчика без сознания обнаружили на школьном футбольном стадионе, рядом лежали металлические ворота.

О госпитализации ребенка в реанимационное отделение в полицию сообщили медики около 18.00. Инцидент случился в Московском районе Харькова на улице Академика Павлова. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте Факты.

image 2021 09 14T221133.264

Сейчас все обстоятельства травмирования мальчика от металлических ворот выясняет полиция. Открыто уголовное производство по ч. 2 ст. 275 УК (нарушение правил, касающихся безопасного использования промышленной продукции или безопасной эксплуатации зданий и сооружений).

Виновным в травмировании 6-летнего школьника может грозить лишение свободы на срок от двух до пяти лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью до трех лет.

Кстати, недавно “NNS” писал: На Полтавщине ребенка ударило током –мальчик игрался гвоздем и розеткой

 

 [:ua]У Харкові до реанімації госпіталізували 6-річного школяра – на нього впали футбольні ворота

Хлопчика без свідомості виявили на шкільному футбольному стадіоні, поруч лежали металеві ворота.

Про госпіталізацію дитини до реанімаційного відділення у поліцію повідомили медики близько 18.00. Інцидент трапився у Московському районі Харкова на вулиці Академіка Павлова. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Факти.

image 2021 09 14T221133.264

Наразі всі обставини щодо травмування хлопчика від металевих воріт з’ясовує поліція. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 275 ККУ (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд).

Винним у травмуванні 6-річного школяра може загрожувати позбавлення волі на термін від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.

До речі, нещодавно “NNS” писав: На Полтавщині дитину вдарило струмом –хлопчик грався цвяхом і розеткою

 

 [:]

To Top