2
2

[:ru]Около Запорожья произошла трагедия – женщина облила себя бензином и подожгла.[:ua]Біля Запоріжжя сталася трагедія – жінка облила себе бензином і підпалила[:]

[:ru]В Запорожской области женщина пыталась совершить суицид – облила себя легковоспламеняющимся веществом и подожгла. Состояние тяжелое.

В селе Наталовка Запорожского района 51-летняя женщина облила себя бензином и подожгла. Она оказалась в реанимации. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте РБК-Украина.

image 1 1

Очевидцы события вызвали медиков. На месте происшествия работала одна фельдшерская и реанимационная бригады.

“Пострадавшая получила ожоги туловища, конечностей II-III степеней 90%, ожог верхних дыхательных путей и была госпитализирована в больницу в города Запорожье”, – говорится в сообщении пресс-службы областного центра экстренной медпомощи Запорожской ОГА.

Все подробности происшедшего устанавливают сотрудники правоохранительных органов.

Кстати, недавно “NNS” писал: Девушка выбросилась из окна многоэтажки – суицид или убийство

 

 [:ua]У Запорізькій області жінка намагалася скоїти суїцид – облила себе легкозаймистою речовиною та підпалила. Стан важкий.

В селі Наталівка Запорізького району 51-річна жінка облила себе бензином і підпалила. Вона опинилася в реанімації. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

image 1 1

Очевидці події викликали медиків. На місці події працювала одна фельдшерська і реанімаційна бригади.

“Потерпіла отримала опіки тулуба, кінцівок II-III ступенів 90%, опік верхніх дихальних шляхів і була госпіталізована в лікарню міста Запоріжжя”, – йдеться в повідомленні прес-служби обласного центру екстреної медичної допомоги Запорізької ОДА.

Всі подробиці події встановлюють співробітники правоохоронних органів.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Дівчина викинулася з вікна багатоповерхівки – суїцид або вбивство

 

 [:]

To Top