34
34

3 ознаки того, що пара розлучиться – весільна фотограф

Весільна фотограф розповіла про три індикатори того, що пара розлучиться. Такі тривожні ознаки можна побачити вже на святкуванні

Про ознаки того, що пара розлучиться, розповіла блогерка Шейла Херінгтон в TikTok, яка працює весільним фотографом. Такі висновки дівчина зробила спостерігаючи за поведінкою пар на весіллі. Також вона спостерігала за поведінкою родичів і друзів наречених. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

Цікаво, що Шейла дійшла до таких висновків під час розмови з колегою, що має більший досвід ніж вона.

“Якось у мене була фотосесія під керівництвом весільного фотографа, який сказав, що завжди можна визначити, чи протримається шлюб, базуючись на трьох ознаках”, – каже блогерка.

feat 6

Ознака №1. Багато знімків без партнера

Таких має бути не більше трьох, на думку фотографа.

“Це має сенс, коли ви фотографуєтесь з мамою і татом. Але “виганяти” партнера з кадру на більше, ніж три знімки, як на мене, трохи підозріло”, – каже вона.

Ознака №2. Поведінка подруг нареченої або друзів нареченого

Якщо друзі не найкращим чином ставляться до обраниці (обранця), ухиляються від згадок про них під час тостів, у шлюбу мало шансів на успіх.

Ознака №3. Партнери більше часу проводять з родичами, гостями, ніж зі своєю половинкою

Цей дзвіночок блогерка також вважає тривожним. Адже якщо вже на весіллі ви віддаляєтесь один від одного, то що ж буде далі.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

7 типів батьків, які дратують кожного вчителя

Як правильно має сидіти браслет на руці?

Хобі зірок українського шоу-бізнес

To Top