«Захищатимемо російськомовних»: у Путіна офіційно прокоментували можливість наступу в Україні

Росія готова “захистити” російськомовних: Кремль офіційно прокоментував можливість війни з Україною, передає NNS, посилаючись на Прямий і Букви.

Загострення війни на Донбасі та концентрація військ Російської Федерації на кордонах не означає, що Росія допускає можливість війни з Україною, але Кремль готовий до “захисту” російськомовних українців.

Про це в інтерв’ю телеканалу “Росія 1” заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков.

“Звичайно, ніхто не збирається рухатися до війни з Україною і ніхто взагалі не сприймає якусь можливість такої війни”, –заявив він.

Він також додав, що “ніхто не сприймає можливість втручання в громадянську війну в Україні”. Але при цьому підкреслив, що Москва не буде байдужою до долі російськомовних на Донбасі.

«Поруч з нами країна, де ось-ось може відновитися громадянська війна. Поруч з нами країна, в якій, ми не виключаємо, що керівництво знову вважатиме за можливе вирішувати внутрішню проблему силовими методами. Чи небезпечно це для нас? Звичайно, небезпечно. Чи повинні ми вживати заходів для забезпечення своєї безпеки? Повинні. Ось ми це і робимо. Як ми переміщаємо, куди ми переміщаємо війська всередині нашої власної території — це наша особиста справа, наша внутрішня справа. І це не повинно викликати ні в кого стурбованості. Росія ніколи ні для кого не була загрозою»,— сказав Пєсков.

Далі Пєсков повторив офіційну позицію РФ про те, що вона нібито не є стороною військового конфлікту на Донбасі й знову згадав про “захист” російськомовних українців.

“Росія ніколи не була учасницею цього конфлікту. Але Росія завжди говорила, що вона не залишиться байдужою до долі російськомовних, які живуть на південному сході країни”, – додав Пєсков.

Зеленський хотів поговорити з Путіним після загибелі чотирьох українських солдат

To Top