Україна

Війна в Україні 4 квітня: інформація від Генштабу, відео знищення російської техніки

Війна в Україні 6 квітня – оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Повномасштабна війна в Україні 4 квітня триває сорокову добу. Оперативну інформацію про ситуацію на фронті станом на ранок і на кінець попередньої доби NNS надає, посилаючись на Генштаб ЗСУ. Також публікуємо відео знищення російської техніки українськими військовими, яке оприлюднив Генштаб.

Розпочалася сорокова доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Збройні сили російської федерації продовжують збройну агресію проти України.

Військово-політичним керівництвом російської федерації розпочато заходи прихованої мобілізації резервістів, з метою приведення військових частин до штатів воєнного часу. Під час здійснення відбору кандидатів перевага надається особам, що вже мають бойовий досвід. Мобілізації підлягають рядовий, сержантський та офіцерський склад. Також визначені основні регіони для проведення мобілізації: Краснодарський край, Пермський край, республіки Дагестан, Інгушетія, Калмикія.

Основним мотиваційним чинником для резервістів залишається матеріальне заохочення. Крім того, серед російського населення поширюється думка, що учасники війни з Україною можуть покращити своє матеріальне становище за рахунок так званих “трофеїв”, тобто грабежу і мародерства.

Командування збройних сил російської федерації розраховує залучити під час мобілізації приблизно 60 тисяч осіб.

Укомплектування озброєнням та військовою технікою до штатів воєнного часу відбуватиметься за рахунок зняття зі зберігання застарілої техніки. Деякі зразки зберігаються на базах та складах понад 30 років.

На території Донецької та Луганської областей захисниками та захисницями України за минулу добу відбито сім ворожих атак, знищено дві одиниці броньованої техніки, сорок три автомобіля та міномет противника з розрахунком.

Війна в Україні 4 квітня: інформація від Генштабу, відео знищення російської техніки

Зенітно ракетними військами Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу уражено 6 повітряних цілей: три літаки (Су-34, Су-35 та літак ретранслятор Іл-22), один вертоліт та дві крилаті ракети. Щодо повітряного пункту управління на базі Іл-22, то стало відомо, що літак пошкоджений, розгерметизовано кабіну, пілотами здійснено аварійну посадку на аеродромі Ростов.

Авіація Повітряних Сил продовжувала завдавати ракетно-бомбових ударів по місцях скупчення військ противника, колонах військової техніки та логістичних центрах. Винищувачі Повітряних Сил Збройних Сил України запобігають діяльності авіації ворога на визначених напрямках, здійснюють прикриття ударних груп, бомбардувальної та штурмової авіації.

Відео знищення російської техніки українськими військовими

Ситуація станом на кінець минулої доби

Ворог тимчасово відмовився від виконання завдання з блокування та захоплення міста Києва. Окупанти продовжували нанесення ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури на всій території України, намагаючись посіяти паніку серед населення та порушити логістику Сил оборони.

277581905 287217066924712 1497685190403491503 n

  • На Волинському напрямку обстановка суттєвих змін не зазнала, визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з прикриття кордону.
  • На Поліському напрямку противник завершував перегрупування та підготовку до передислокації окремих підрозділів з території республіки білорусь до російської федерації. За наявною інформацією, окремі підрозділи окупантів зі складу повітряно-десантних військ перекидалися військово-транспортними літаками до міста Бєлгорода. З метою уповільнення просування підрозділів Збройних Сил України окупанти здійснили масові хаотичні мінування не тільки раніш зайнятих позицій та ділянок місцевості, а й шляхів висування.
  • На Слобожанському напрямку ворог продовжував блокувати місто Харків, завдавав артилерійських ударів по житлових кварталах міста та намагається здійснити перегрупування військ.
  • На Ізюмському напрямку окупанти намагалися відновити наступ, успіху не мали.

277740936 287369910242761 5289239266545479932 n

 

  • На Донецькому і Таврійському напрямках окупанти продовжили зосереджувати основні зусилля на захопленні населених пунктів Рубіжне, Попасна, Троїцьке, Авдіївка, Мар’їнка, Красногорівка, підготовці до наступу, який, можливо, буде розпочато найближчої доби у напрямку на Сєвєродонецьк та Велика Новосілка.
  • За підтримки авіації та артилерії противник продовжував штурм міста Маріуполя.
  • Південнобузький напрямок. Ворог протягом доби зосереджував зусилля на утриманні зайнятих позицій в районі н.п. Олександрівка. Намагався вести бойові дії з метою виходу на адміністративний кордон Херсонської області.

277742228 287216986924720 1419925010778172639 n

Війна в Україні 3 квітня: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Війна в Україні 2 квітня: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Війна в Україні 1 квітня – оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

To Top