Україна

Війна в Україні 25 березня: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Війна в Україні 24 березня: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Повномасштабна війна в Україні 25 березня триває тридцяту добу. Оперативну інформацію про ситуацію на фронті станом на ранок і на кінець минулої доби NNS надає, посилаючись на Генштаб ЗСУ.

Розпочалася тридцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Угруповання Сил оборони продовжує ведення оборонної операції на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках.

Угруповання об’єднаних сил веде стійку оборонну операцію на Донецькому, Слобожанському та частині Таврійського напрямків у визначеній операційній зоні, зосереджуючи основні зусилля на недопущенні прориву противника. Так, протягом попередньої доби наші воїни відбили 9 ворожих атак, знищили 12 танків, близько 20 одиниць броньованої та автомобільної техніки і 9 артилерійських систем. Противник втратив понад 200 військовослужбовців. Підрозділами протиповітряної оборони збито 2 літаки та 2 БПЛА ворога.

Угрупованням Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу було уражено 6 повітряних цілей ворога: 1 літак, 1 БПЛА та 4 крилаті ракети. Авіація Повітряних Сил здійснювала патрулювання повітряного простору, винищувальне прикриття військ та об’єктів, ударна авіація здійснювала вогневий вплив по колонах бронетехніки, логістичних центрах та скупченнях військ ворога.

 • На Волині основні зусилля сил оборони зосереджуються на прикритті державного кордону.
 • На Сіверщині продовжується ведення оборонної операції. Угруповання військ утримує місто Чернігів та стримує просування противника у напрямку на Київ.
 • Одночасно, угруповання сил і засобів оборони міста Києва продовжує відбиття наступу противника, нанесення йому вогневого ураження та стійке утримання всіх визначених рубежів оборони.
 • На Півдні продовжується ведення оборонної операції у визначеній операційній зоні, проводиться стабілізаційна операція, виконуються завдання територіальної оборони.

Російські терористичні війська продовжують вести бойові дії, свідомо порушуючи норми міжнародного гуманітарного права та правила ведення війни.

Війна в Україні 25 березня: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Ситуація станом на кінець минулої доби

Завдання окупантів щодо виходу на адміністративні кордони Донецької і Луганської областей, оточення міста Київ та встановлення контролю над лівобережною частиною України не виконані. Противнику вдалось частково досягти успіху в Донецькому операційному районі, щодо продовження тимчасового утримання сухопутного коридору між ростовською областю та ТОТ АР Крим.

Ворог продовжує поповнення втрат, здійснюючи заходи підготовки та переміщення резервних підрозділів збройних сил російської федерації.

277170202 280141227632296 3839086092594891396 n

 • На Волинському напрямку противник наступальних дій не проводив.
 • На Поліському напрямку ворог визначеним угрупуванням наступальних дій не проводив, продовжив нанесення артилерійських та авіаційних ударів, намагався відновити положення своїх сил в районах міст Києва та Макарова.
 • На Сіверському напрямку противник силами визначених підрозділів намагався зосередити сили і засоби для відновлення наступальних дій. Здійснював невдалі спроби блокування Чернігів. На Броварському напрямку перейшов до оборони, здійснював інженерне обладнання позицій.
 • Ймовірно, противник намагатиметься вчергове відновити наступальні дії у напрямку на міста Бровари та Бориспіль з метою блокування столиці України, міста Києва, зі східного напрямку.
 • На Слобожанському напрямку противник здійснював блокування міст Суми та Харків. Завдавав ударів по об’єктах цивільної інфраструктури. Намагався поновити наступальні дії в районі міста Ізюм, ніс втрати.
 • Відзначалося виведення окремих підрозділів окупаційних військ, що діють у зазначеному районі, на територію російської федерації у зв’язку з втратами  більше ніж 50 відсотків особового складу.
 • На Донецькому напрямку противник утримував займані рубежі. Основні зусилля зосереджував на захопленні міст Попасна, Рубіжне та Маріуполь, успіху не мав.
 • На Запорізькому напрямку силами до п’яти БТГр перейшов до оборони.
 • На Південнобузькому напрямку противник силами угруповання займав встановлені рубежі оборони, намагався здійснювати заходи з відновлення боєздатності підрозділів та поповнення запісів.
 • В Азовській операційній зоні, за уточненою інформацією, в ході нанесення удару по зайнятому окупантами порту Бердянськ, знищено великий десантний корабель “Саратов”. Великі десантні кораблі “Цезарь Куников” та “Новочеркаськ” отримали пошкодження. Триває уточнення інших втрат противника.

277299555 280141180965634 8590041368675650087 n

Війна в Україні 24 березня: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Війна в Україні 23 березня: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Війна в Україні 22 березня: оперативна інформація від Генштабу

To Top