Відео моменту: У Дніпрі дівчина стрибнула з мосту

У Дніпрі 14 червня стався резонансний інцидент. Молода дівчина стрибнула з моста у воду. Очевидні знімали все, що відбувається, на відео, а потім виклали запис у мережу, передає NNS.

Дівчина здійснила стрибок із Самарського мосту. Деякі люди намагалися її врятувати та відмовити від такого вчинку. Але були й ті, хто лише знімав усе на відео та обговорював подію.

Відео, викладене у мережі, триває приблизно 2 з половиною хвилини. Автори ролика бурхливо обговорюють всі події.  Весь цей час дівчина стоїть за поруччями моста. Там її намагаються відговорити, а потім і втримати. Згодом до неї перелазить чоловік, який рибалив неподалік. Однак у цей момент дівчина вже стрибає у річку.

Очевидці цієї події зателефонували в поліцію. Однак правоохоронці не встигли приїхати до стрибка.

Після падіння у воду, потерпілу витягнув власник катера, який пропливав поряд. Дівчину доставили на берег, де передали поліцейським. Патрульні надали постраждалій домедичну допомогу й передали екіпажу “швидкої допомоги”. Весь цей час вона була непритомною.

Дівчина прийшла до тями вже в лікарні. Патрульна поліція Дніпра висловила вдячність всім, хто брав участь у порятунку дівчини, а також сподівання на те, що вона одужає і з нею все буде добре.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Відео моменту: У Дніпрі голий чоловік стрибнув з висоти і загинув

To Top