Вакарчук повідомив про розрив стосунків зі своєю супутницею життя

Український музикант і екс-політик Святослав Вакарчук заявив про завершення стосунків з Лялею Фонарьовою, з якою вони були разом 20 років, передає NNS, посилаючись на сторінку фронтмена гурту «Океан Ельзи» у Фейсбуці.

Вакарчук зазначив, що вдячний Лялі за все і що вони з нею назавжди залишаться близькими людьми. Але їх дороги розійшлися. Музикант попросив прихильників утриматись від додаткових запитань і дискусій з даного приводу.

Я дуже рідко пишу про особисте, але цей пост саме такий. Пишу його, перш за все, для того, щоб убезпечити свою родину, близьких та друзів від зайвих запитань та незручностей.
Сталось так, що після більш ніж 20 років щасливого і насиченого радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлись. Причини цього залишаються нашою з Лялею особистою справою.
Ляля і я завжди були, є і будемо близькими людьми. Я безмежно вдячний їй за понад двадцять років, що ми пройшли разом. За любов, за мудрість, за опору. Вдячний за нашу доньку Діану. Вдячний за все.
Життя продовжується. Я сподіваюсь, що воно подарує кожному з нас достатньо щасливих моментів.
Цим вичерпним постом я повідомив все, що вважав вартим уваги. З поваги до мого та Ляліного особистого простору, просив би утриматись всіх від додаткових запитань та дискусій з цього приводу. Сподіваюсь на ваше розуміння і такт.
Все буде добре, – написав Святослав Вакарчук.

Відомо, що пара зійшлася на початку 90-х. До цих стосунків у Лялі Фонарьової був невдалий шлюб. Вона має доньку Діану.

З донькою Діаною

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Перегляд телевізора може погіршити розумові здібності людини – дослідження

To Top