В Україні планують поновити «карантинні» виплати підприємцям

В Україні планують поновити виплати приватним підприємцям на період карантину. Про це NNS повідомляє, посилаючись на УНН.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Мінекономіки спільно з Мінфіном, Мінсоцполітики, Мінрегіоном, із залученням органів місцевого самоврядування розробити алгоритм відшкодування втрат людям, які були змушені припинити свою діяльність через запровадження “червоного” рівня епідемічної небезпеки в їхньому населеному пункті. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

“Держава підтримає людей у період жорсткого карантину в регіонах. За дорученням Президента Володимира Зеленського обговорили сьогодні з міністрами механізми виплат компенсації підприємцям. Доручив Мінекономіки спільно з Мінфіном, Мінсоцполітики, Мінрегіоном, із залученням органів місцевого самоврядування розробити алгоритм відшкодування втрат людям, які були змушені припинити свою діяльність через запровадження червоного рівня епідемічної небезпеки в їхньому населеному пункті”, — написав Шмигаль.

Що ще відомо про карантин?

  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що місцева влада має запровадити виплати через введення жорсткого карантину, а держава їх подвоїть.
  • В Україні, де розпочалася третя хвиля COVID-19, збільшується захворюваність та кількість госпіталізацій через цю хворобу, і регіони починають посилювати карантинні обмеження і вводити “локдауни”.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав місцевих керівників не чекати вказівок, а приймати необхідні рішення щодо посилення карантинних обмежень.
  • Також Шмигаль заявляв, якщо “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки буде запроваджено в переважній більшості областей то уряд буде змушений ввести посилені карантинні заходи на всій території України.
  • Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає, що Україні поки не потрібен локдаун, а також, що важкий період з захворюваністю на COVID-19 триватиме до кінця квітня.

To Top